всі новини - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

всі новини

 

12.03.2021

Шановні Клієнти!

Інформуємо Вас, що починаючи з 15 березня 2021 року подача документів до ППВА в Україні у форматі «Поштового відправлення» відбуватиметься лише на підставі попередньої реєстрації. Зробивши передоплату в банку, зачекайте, поки кол-центр зв’яжеться з вами, щоб підтвердити дату відправлення документів.

Надсилання заяви на візу в іншу дату, крім призначеної вам системою, може призвести до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів. ППВА не несе відповідальності за період обробки заявок, надісланих в іншу дату, ніж була призначена вам системою.

Заявники, які сплатили збір за подачу документів у форматі «Поштового відправлення» до 14 березня 2021 року, можуть відправити документи до ППВА до 26 березня 2021 року. Надсилання документів в інший термін до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів.

Щоб дізнатися більше –  настисніть тут

03.02.2021

Шановні Клієнти!

Інформуємо Вас, що починаючи з 08 лютого 2021 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть приймати анкети виключно заповнені онлайн. Анкети заповнені вручну прийматися до розгляду не будуть.

Для того, щоб заповнити анкету онлайн натисніть  тут

24
.02.2021

Шановні Клієнти!

Прагнемо звернути Вашу увагу, що надсилаючи документи у форматі поштового відправлення:

копії документів мають буди формату А4 та гарної якості;

у візовому формулярі (анкета) мають бути заповнені абсолютно всі пункти без винятку.

Документи у яких анкети мають не заповнені поля або надіслані копії документів є не читабельними не можуть бути прийняті у опрацювання.

Приклад заповненої анкети на національну візу можна побачити тут


13
січня 2021

Шановні клієнти,

Інформуємо, що через введення карантину в період з 11.01 по 25.11, час опрацювання заявок на візу буде продовжено. Також буде подовжено час очікування на подання заяв на візу безпосередньо у ППВА. Для вашої зручності та безпеки співробітників та клієнтів ППВА ми пропонуємо можливість подання документів у кореспонденційному форматі - навіть у день сплати сервісного збору за послуги ППВА.

Крім ми хотіли б повідомити вам, що з 11 по 25 січня ППВА у Києві не приймає заявників особисто, а тільки у кореспонденційному форматі.

24 грудня 2020

Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у грудні 2020 – січні 2021 та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо про графік роботи:

Пункти прийому візових анкет:

24 грудня – немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Львів, Івано Франківськ, Ужгород, Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
28 і 29 грудня– немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Рівне, Тернопіль,Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
30 грудня– немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Київ, Кропивницький, Луцьк, Рівне, Тернопіль,Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
31 грудня – всі ППВА працюють у режимі видачі паспортів до 16:00.
1, 7 і 8 січня 2020 р. – ППВА зачинені.
Кол центр (вхідна та вихідна лінії):

24 грудня – вхідна та вихідна лінії працюють у звичному режимі з 9:00 до 21:00
25 грудня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті
31 грудня – вхідна та вихідна лінії кол центру працюють до 16:30
1 січня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті
Ідея банк

31 грудня 2020 р – банк приймає оплати до 13.00

Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

news-icon28 November 2020
Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Одесса та Херсон відновлює свою діяльність 30 листопада 2020 р . Для клієнтів мав підтверджену дату на 25,26,27 листопада – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження нової дати подачі документів.


??
November 2020
Шановні Клієнти,

Прагнемо Вас повідомити, що у зв’язку із змінами до Закону про іноземців від 1 грудня 2020 року особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні будуть пред’явити медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро. Страховий поліс має покривати всі дні запланованого перебування.

Також хочемо зазначити, що з 1 грудня також буде змінюватися перелік страхових компаній, що пропонують страхування, яке відповідає вимогам вищезазначених нормативних актів. закон.

?? November 2020

Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів у Одессі, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Одеському консульському окрузі (м.Одесса,м.Херсон) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 25 листопада 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 25 листопада 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

?? November 2020
Шановні Клієнти!

Тепер Вам не потрібно очікувати дату реєстрації для того, щоб подати документи.

Для Вашої зручності та в цілях дотримання усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА, Ви можете подати документи у форматі „Поштового Відправлення” у будь-який зручний для Вас час, включаючи день оплати за послуги Візового центру. Для детальної інформації натисніть тут04
листопада 2020
Шановні Клієнти, інформуємо вас, що у зв’язку з загостренням пандемії COVID-19 візовий центр рекомендує не відвідувати центри особисто, а надсилати документи у форматі поштового відправлення. Стосується таких консульських округів: Київ, Одеса, Харків, Львів, Луцьк.

22 жовтня 2020
Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Харківському консульському окрузі (м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА від 26 жовтня. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 12 по 26 жовтня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 26 жовтня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

23 жовтня 2020
Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Вінниці відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Вінницькому консульському окрузі (м.Вінниця, м.Хмельницький, м.Житомир, м.Чернівці) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА від 19 жовтня. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 08 по 16 жовтня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 19 жовтня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

13
жовтня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Вінниці відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Вінницькому консульському окрузі (м.Вінниця, м.Хмельницький, м.Житомир, м.Чернівці) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА від 19 жовтня. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 08 по 16 жовтня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 19 жовтня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

13
жовтня 2020

Шановні клієнти, прагнемо нагадати, що 14 жовтня в Україні є Державне свято - День захисника України, тому день вільний від роботи. Пункти прийому візових анкет, кол-центр (вхідні та вихідні лінії) та банки будуть закриті.10  
жовтня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що Пункт Прийому Візових Анкет у м. Львів тимчасово призупиняє роботу з 12 жовтня 2020 р. і до наступного повідомлення.

Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 12 жовтня 2020 р. і далі. Просимо надсилати документи у форматі поштового відправлення або зачекати на нову дату реєстрації до ППВА.

З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорта.

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.1
0 жовтня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів Генеральне Консульство РП у м.Харків пункти прийому візових анкет до Польщі у Харківському консульському окрузі (м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 12 жовтня 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 12 жовтня 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

Увага! Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття Генерального Консульства РП у м.Харків.

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.07 жовтня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів Генеральне Консульство РП у Вінниці, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Вінницькому консульському окрузі (м.Вінниця, м.Хмельницький, м.Житомир, м.Чернівці) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 08 жовтня 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 08 жовтня 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорту.

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

Шановні Клієнти, інформуємо, що в зв'язку з плановими роботами в період 00:30 - 07:30 11.10.2020 сервіс прийому платежів ПриватБанк буде недоступним.


05 жовтня 2020

Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункт Прийом Візових Анкет до Польщі м. Рівне відновлює свою діяльність 05 жовтня 2020 р . Для клієнтів хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів.25 вересня 2020


Шановні Клієнти, інформуємо вас, що 28 вересня 2020 р. Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Києві відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Київському консульському окрузі (м. Київ та м. Кропивницький) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 21 по 25 вересня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 28 вересня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

Інформуємо Клієнтів, які подають документи до ППВА Київського, Одеського, Харківського, Вінницького консульських округів у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.31
серпня 2020

Шановні Клієнти - громадяни Білорусі, просимо вас ознайомитись із важливою інформацією про правила подачі документів на отримання візи -  натисніть тут.14
серпня 2020

Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Львова, Івано – Фраківська та Ужгорода відновлюють свою діяльність 21 серпня 2020 р . Для клієнтів хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів.


07 серпня 2020

У зв’язку з тим, що Консульство Республіки Польща у м. Львові зачинено, Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Львова, Івано-Франківська та Ужгорода тимчасово призупиняють прийом документів з 10 серпня 2020 року і до наступного повідомлення.

Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 10 серпня 2020 р. і далі прохання зачекати на нову дату реєстрації до ППВА (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу).

Увага! Просимо Вас в цей період НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи Новою Поштою до Львова, Івано-Франківська та Ужгорода, оскільки їх розгляд розпочнеться лише після відновлення роботи ППВА.

Видача документів здійснюється у звичайному режимі, попередньо здійснивши реєстрацію за  посиланням  

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Івано-Фраківськ відновлює свою діяльність 10 серпня 2020 р. Для клієнтів, хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів. У випадку подачі документів у форматі поштового відправлення  натисніть тут.


Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункт прийому візових анкет у м. Івано-Франківськ тимчасово призупиняє роботу з 20 липня 2020 р. і до наступного повідомлення.

Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 20 липня 2020 р. і далі, ми пропонуємо обрати одну з наведених нижче опцій подачі документів:

- скористатися послугою подачі документів у форматі Поштового відправлення через кур’єрську службу «Нова Пошта», відправивши пакет документів на відділення «Нової Пошти» № 75 за адресою: м. Львів, вул. Газова, 5а. Перед відправкою документів просимо вас детально ознайомитись з правилами подачі документів у форматі Поштового відправлення за  наступним посиланням на наш веб-сайт

Увага! Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до Івано-Франківська, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття ППВА.

або

- зачекати на нову дату реєстрації до ППВА (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорту.

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

   26 червня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що з 3 липня 2020 р. Пункти прийому візових анкет (ППВА) у м. Луцьк, Львів та Ужгород відновлюють прийом заяв на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР). Подача документів можлива лише за попереднім записом до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА – натисніть тут.

Для того, щоб зареєструватися до ППВА потрібно здійснити попередню оплату сервісного збору у відділенні Ідея банку або Кредобанку. Прийом оплат сервісного збору у відділеннях Ідея банку можлвий з 1 липня 2020 р., а у відділеннях Кредобанку - з 2 липня 2020 р.


22 червня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) будуть зачинені 29 червня 2020 р. у зв'язку зі святом Дня Конституції України.22 червня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункт прийому візових анкет (ППВА) у м. Рівне відновлює свою діяльність 26 червня 2020 р. Прийом візових заяв та отримання паспортів у ППВА буде відбуватись виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою подачі візової заявки – натисніть тут. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою отримання паспорта – натисніть тут. Звертаємо увагу, що всі зареєстровані до ППВА клієнти будуть прийняті лише у свою годину реєстрації. Клієнти, які спізняться на свою годину реєстрації або прийдуть раніше своєї години реєстрації не будуть прийняті у ППВА. Отримання консультації можливе виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА або на інформаційній лінії Кол центру. Перед відвідуванням ППВА просимо вас уважно ознайомитись з ПРАВИЛАМИ відвідування ППВА (див. нижче на даній сторінці).


12 червня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що здійснити оплату сервісного збору для реєстрації до Пунктів прийому візових анкет (ППВА) з метою подачі документів на візу до Польщі відтепер можливо онлайн на офіційному веб-сайті КредоБанку або на офіційному веб-сайті / через мобільний додаток ПриватБанку у додатку «Приват24». Для здійснення оплати онлайн необхідно відвідати офіційний веб-сайт КредоБанку  https://newclient.kredobank.com.ua/visa/  або ПриватБанку  https://privatbank.ua/apps/privat-24. Щоб детальніше ознайомитись із процесом реєстрації до ППВА – натисніть тут.


05 червня 2020

Інформуємо, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) будуть зачинені 8 червня 2020 р. у зв'язку зі святом Трійці.

29.05.2020

Інформуємо, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) відновлюють свою діяльність 3 червня 2020 р.

Дотримуючись усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА та соціальне дистанціювання всередині ППВА та поза його межами, починаючи з 3 червня 2020 р. ППВА будуть обслуговувати клієнтів виключно згідно наведеного нижче формату:

   Подача документів у ППВА для всіх візових категорій (національна віза – тип Д, віза Шенген – тип С) виключно згідно попередньої реєстрації (для отримання детальної інформації – натисніть тут)
   Відділення банків розпочнуть прийом платежів для здійснення попередньої реєстрації до ППВА: Кредо банк та Ідея банк – з 2 червня 2020 р., ПриватБанк – з 5 червня 2020 р.
   Подача документів на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР) наразі недоступна. - - Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення прийому заявок на МПР у ППВА у м. Львів, Ужгород, Луцьк
   Отримання паспортів у ППВА виключно згідно попередньої реєстрації онлайн на даному вебсайті або замовивши послугу кур’єрської доставки паспорта на відділення «Нової пошти»
   Отримання консультації щодо процесу подачі візової заяви виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА або Кол центру (для отримання адрес електронної скриньки ППВА відповідно до консульського округу –  натисніть тут).

   Можливість отримання консультації у ППВА відсутня

   Наші Пугкти прийому візових анкет (ППВА) дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

   ПРАВИЛА, ЯКИХ ПОВИННІ ДОТРИМУВАТИСЬ ВСІ КЛІЄНТИ, ВІДВІДУЮЧІ ППВА:
       Вхід до Пункту прийому візових анкет можливий лише за попередньою реєстрацією і лише в призначений час – як для подачі документів, так і для отримання паспорту.
       Якщо Ви спізнилися на годину своєї реєстрації або прийшли раніше години реєстрації, нажаль, ми не зможемо Вас обслужити.
       Вхід до Пункту прийому візових анкет дозволений лише клієнтам, які мають реєстрацію. Всі інші особи не мають права заходити до приміщення ППВА.
       Температурний скринінг на вході у ППВА.
       Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки ППВА.
       Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м).
       Обов’язкове використання масок та рукавичок.
       Наявність при собі власної ручки для підписання документів в ППВА. Ваша безпека – наш пріоритет!


04.05.2020

Звертаємо Вашу увагу, що через пандемічні та карантинні заходи COVID-19, які були впроваджені Кабінетом Міністрів України, Пункти прийому візових анкет зачинені до моменту зняття карантинних заходів урядом України.

Люб’язно просимо Клієнтів не відвідувати Пункти прийому візових анкет та зберігати соціальну дистанцію.

Ми розуміємо, що Ви з нетерпінням чекаєте на подачу заяви на отримання візи до Польщі. Посольство Республіки Польща та компанія VFS розуміють Ваші потреби та намагаються надати послуги Вам у максимально зручний спосіб.

Якщо ви вже подали заявку на отримання візи до 16 березня 2020 року, співробітники Пункту прийому візових анкет невдовзі зв’яжуться з Вами щодо статусу Вашої заявки на видачу візи та доставки паспорта через індивідуальний кур'єрський процес. Пункти прийому візових анкет зв’язуються з Клієнтами і Ви незабаром отримаєте дзвінок. Переконайтеся, що Ваш номер телефону, який був зазначений під час подачі заявки, активний та доступний.

Якщо Ви вже раніше здійснили передоплату в Idea або Kredo банку і чекаєте на подачу заяви на отримання візи, VFS спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці організовує спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення», що дозволить Вам зручно подати заяву на візу за посередництвом поштового сервісу. Ми незабаром зв’яжемося з Вами, щоб пояснити кроки, які необхідно дотримуватися, щоб подати Ваші документи. Будь ласка, переконайтеся, що Ваш номер телефону, зазначений під час оплати в банку, активний і доступний. Процес організований за принципом "перша оплата - перша послуга".

Будь ласка, натисніть тут, щоб дізнатись детальний покроковий процес подачі візової заявки через спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення» та для короткого огляду даного процесу натисніть тут, щоб завантажити презентацію.

* Спеціальна «Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення» доступна лише для громадян України, які хочуть подати заяву на отримання національної візи до Польщі з метою праці в Польщі. Іноземним громадянам та Клієнтам, які бажають подати заявку на отримання шенгенської візи, доведеться чекати, поки Пункти прийому візових анкет відкриються після закінчення карантинного періоду.

Клієнти, які бажають подати заявку на отримання польської візи та ще не здійснили попередню оплату: VFS Global розглядає всі можливості якнайшвидше розпочати прийом документів, однак, на жаль, через встановлені обмеження COVID-19, це вимагає часу та додаткового тестування. Ми вдячні за Ваше терпіння та розуміння. Ми робимо все можливе, щоб надати Вам готове до використання та безпечне рішення до 15.05.2020 року. Будь ласка, відвідуйте наш веб-сайт регулярно, щоб переконатися, що Ви володієте актуальною інформацією.


20.03.2020

Інформуємо, що у звязку із глобальними заходами щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу) та місцевими урядовими вказівками щодо тимчасово призупинення роботи підприємств, Пункти прийому візових анкет до Польщі будуть тимчасово зачинені до подальшого повідомлення.
Просимо вас уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення роботи ППВА. Щойно ППВА буде відновлено роботу у вас буде можливість отримати паспорт.
Інформуємо, що в якості запобіжного заходу щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу), починаючи з 16 березня 2020 року до подальшого повідомлення, відділення Кредо банку і, починаючи з 20 березня 2020 року до подальшого повідомлення, відділення Ідея банку будуть зачинені на прийом оплат сервісного збору для здійснення реєстрації до Пунктів прийому візових анкет з метою подачі документів.

Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи відділень банків.

Шановні Клієнти! У зв’язку з тим, що починаючи з 16 березня 2020 року до подальшого повідомлення всі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі (ППВА) зачинені, просимо вас ознайомитись з інформацією, що стосується Клієнтів, які здійснили оплату сервісного збору з метою отримання реєстрації на подачу документів до ППВА:

якщо оплата сервісного збору була вами здійснена до 12 березня включно і вже є підтверджена вами дата реєстрації до ППВА на подачу документів починаючи з 16 березня і далі, таку реєстрацію буде анульовано, а нову дату подачі вам буде призначено на підставі вже здійсненої вами оплати, щойно ППВА відновлять свою діяльність у повному обсязі;
якщо оплата сервісного збору була здійснена після 13 березня і далі, реєстрації будуть призначені на підставі здійснених вами оплат щойно ППВА відновлять свою діяльність у повному обсязі.
Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи ППВА. Щойно ППВА буде відновлено роботу, з вами зв’яжеться оператор Кол центру і повідомить про нову дату реєстрації до ППВА.


13 березня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 16 березня 2020 р.:
   6 березня 2020

Шановні Клієнти! У зв’язку зі святом Міжнародного жіночого дня 8 березня люб’язно вас інформуємо про графік роботи 9 березня 2020 р.:

   Консульських установ – вихідний день.
   ППВА – вихідний день.
   Кол центр (вхідна та вихідна лінії) – вихідний день.
   Ідея банк та Кредо банк – вихідний день.

Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульською установою може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   31 січня 2020

Шановні Клієнти, звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 р. вступає в дію новий Шенгенський Кодекс, у зв’язку з чим просимо вас ознайомитись з новими правилами подачі документів на візу Шенген (короткострокова віза на термін перебування в зоні Шенген до 90 днів):

Стосується громадян всіх країн:

   Новий формуляр анкети на візу Шенген. Завантажити бланк анкети – натисніть тут (див. розділ «Візові формуляри»).

   Увага! ППВА не прийматиме візових анкет старого зразка. В ППВА Вам буде запропоновано перезаповнити візову анкету самостійно або скористатися додатковою послугою ППВА заповнення візової анкети працівником ППВА (більше інформації – натисніть тут).

   Подавати документи можна тепер за 6 місяців до запланованої подорожі, але не пізніше ніж за 15 днів до дня подачі документів на візу. Розгляд візової заявки може займати до 45 календарних днів.

   Стосуються громадян всіх країн окрім громадян: України, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії, Македонії, Молдови, Сербії, Чорногорії:
   Оплата консульського збору змінюється з 60 на 80 євро, для дітей від 6 до 12 років – 40 євро.

Оплата консульського збору за подачу візової заявки на національну візу до Польщі для іноземних громадян змінюється з 60 євро на 80 євро. Для громадян України подача візової заявки на національну візу до Польщі залишається безкоштовною.

   31 січня 2020

Збільшення зборів за оформлення віз.

Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість консульського збору за оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років консульський збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що вхід до Київського Візового Центру для осіб, які подають документи на Польщу починається виключно за 15 хвилин до часу Вашої реєстрації. Будь ласка, приходьте вчасно.

Шановні Клієнти,інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 27 січня 2020 р.:


06 грудня 2019
Шановні Заявники,інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат,
починаючи з 9 грудня:

ППВА ВІЗА Д                             ППВА ВІЗА Д
Луцьк 16.12.2019                       Львів 13.12.2019
Рівне 16.12.2019                        Івано-Франківськ 13.12.2019
Тернопіль 16.12.2019               Ужгород 13.12.2019
Вінниця 16.12.2019                   Київ 16.12.2019
Хмельницький 16.12.2019      Кропивницький 16.12.2019
Житомир 16.12.2019                Одеса 16.12.2019
Чернівці 16.12.2019                  Херсон 16.12.2019
Харків 16.12.2019  
Дніпро 16.12.2019  
Запоріжжя 16.12.2019  


29
жовтня 2019
Шановні Заявники! У зв’язку зі святами у листопаді та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо про графіки роботи:


Консульських установ: 1 та 11 листопада 2019 р.- вихідні дні.
ППВА: 1 та 11 листопада 2019 р.- вихідні дні.
Кол центр (вхідна та вихідна лінії): працює в звичайному режимі.
Ідея банк та Кредо банк: працюють в звичайному режимі.
Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.11 жовтня 2019
Шановні Заявники! У зв’язку зі святами у серпні та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо, що Консульські установи Республіки Польща в Україні, Пункти прийому візових анкет до Польщі, Кол центр, відділення банків будуть зачинені в днях:

Консульські установи: 14 жовтня 2019 р.
ППВА: 14 жовтня 2019 р.
Кол центр (вхідна та вихідна лінії): 14 жовтня 2019 р.
Ідея банк та Кредо банк: 14 жовтня 2019 р.
Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.11 вересня 2019
Шановні Заявники, люб’язно повідомляємо, що від 19 вересня 2019 р. у Пункті прйому візових анкет у м. Харків прийом заявників, які подають документи на національну візу до Польщі, буде здійснюватись виключно згідно години реєстрації, яку заявникам озвучив оператор Кол центру під час підтвердження дати реєстрації до ППВА.

Заяники, які приходять до ППВА раніше своєї години реєстрації будуть поінформовані працівником ППВА, що потрібно прийти на свою годину реєстрації.

Заявники, які приходять до ППВА пізніше своєї години реєстрації НЕ БУДУТЬ прийняті в ППВА для подачі документів. В даному випадку заявникам потрібно буде повторно здійснювати реєстрацію до ППВА.


09 вересня 2019
Шановні Заявники, люб’язно повідомляємо, що від 10 вересня 2019 р. для студентів, які мають рішення (сертифікат/довідка) про надання стипендії Національним агентством з питань академічного обміну (NAWA), кожен вівторок до подальшого повідомлення можна буде подавати документи на візу до Польщі без попередньої реєстрації до таких Пунктів прийому візових анкет:

Одеський консульський округ: Одеса, Херсон.
Вінницький консульський округ: Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці.
Луцький консульський округ: Луцьк, Рівне, Тернопіль.
Крім того, повідомляємо вас, що якщо у сертифікаті зазначено, що стипендія передбачає безкоштовне навчання, то заявнику не потрібно подавати додаткові документи про оплату за навчання.

Якщо в довідці вказується, що студент також отримав фінансову стипендію, він також не повинен подавати інші документи, що підтверджують наявність відповідних фінансових ресурсів.


03 вересня 2019
Шановні Заявники! інформуємо Вас, що змінився перелік акредитованих страхових компаній для отримання польської візи. Для отримання більш детальної інформації натисніть тут


13 серпня 2019
Шановні Заявники! У зв’язку зі святами у серпні та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо, що Консульські установи Республіки Польща в Україні, Пункти прийому візових анкет до Польщі, Кол центр, відділення банків будуть зачинені в днях:

Консульські установи: 15 та 26 серпня 2019 р.
ППВА: 15 та 26 серпня 2019 р.
Кол центр (вхідна та вихідна лінії): 26 серпня 2019 р.
Ідея банк та Кредо банк: 26 серпня 2019 р.
Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.


16 липня 2019
Шановні Заявники! Інформуємо вас про зміну вартості сервісного збору за подачу документів в Пунктах прийому візових анкет до Польщі. Починаючи з 19 липня 2019 р. сервісний звір буде становити (включно з ПДВ 20%):

14 євро – за подачу документів на візу;

4 євро – за подачу документів на видачу дозволу місцевого прикордонного руху.

Сервісний збір оплачується у національній валюті (гривнях). Дізнатись вартість сервісного збору – натисніть тут.


06 липня 2019
з 29 липня 2019 р. Пункт прийому візових анкет до Польщі у місті Запоріжжя буде знаходитись за новою адресою: просп. Маяковського, 11, бізнес центр „Маяковський”, 4-й поверх Доїхати до ППВА можна від залізничного або автовокзалу маршрутним таксі № 67/99. (завантажити карти доїзду – натисніть тут).


06 липня 2019
26 липня 2019 р. прийому та видачі документів в ППВА міста Запоріжжя не буде.


18 червня 2019
Шановні Заявники! Хочемо Вас поінформувати, що з 18 червня 2019 р. консульські установи Республіки Польща, як підтвердження оплати за поліс медичного страхування, будуть приймати лише:

Квитанцію банку про оплату
Чек з терміналу самообслуговування
Фіскальний чек
Сума здійсненої оплати повинна збігатися із сумою, яка зазначена у полісі медичного страхування.

Квитанції, що були виписані вручну, не будуть вважатися доказом оплати за поліс медичного страхування.

Шановні Заявники! Зверніть увагу, що документи на візу до ППВА міст Київ, Дніпро, Одесса, Херсон, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк приймаються виключно згідно години реєстрації.


07 червня 2019
Шановні Заявники, будь ласка, зверніть увагу на зміну годин видачі паспортів у Пункті прийому візових анкет у місті Вінниця - з 14:30 до 16:30. Години прийому візових заявок та надання консультацій залишаються незмінними - з 8:30 до 16:30.


06 травня 2019
Шановні Заявники! Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 27 квітня 2019 року змінився бланк анкети для отримання національної візи. При подачі документів прохання заповнювати бланки нового зразка. Анкети старого зразка до розгляду прийматися не будуть


30 квітня 2019
Шановні Заявники! Піклуючись про захист прав та інтересів громадян України, звертаємо Вашу увагу, що згідно із Законом №265/95-ВР від 06.07.1995 р. у формулювання від 28.12.2014 р., документ, що підтверджує факт здійснення оплати за страхування (чек) повинен бути сформований у вигляді:

Квитанція банку про оплату
Чек з терміналу самообслуговування
Фіскальний чек
Номерна розрахункова квитанція
Сума здійсненої оплати повинна збігатися із сумою, що вказана у страховому полісі. Прийом оплати за страхові послуги через касу має бути здійсненим з використанням реєструючої каси, тобто чеки, виписані вручну, не рекомендуються.


10 серпня 2018

Інформуємо, що Кол центр буде здійсеювати продзвін заявників з метою підтвердження реєстрації до ППВА з понеділка по суботу з 9:00 до 21:00, а також у неділю з 9:00 до 18:00.

14 червня 2018

Іформуємо, що учні та студенти підлягають обов’язковій попередній реєстрації до ППВА з метою подачі документів на отримання національної візи. Подача документів без попередньої реєстрації можлива лише у разі подання візової заявки на візу Шенген (не стосується власників біометричних паспортів). Для отримання додаткової інформації про процес реєстрації до ППВА, перелік документів та подачу візової заявки до ППВА - натисніть тут.

25 травня 2018

28 травня 2018 року Пункти прийому візових анкет до Польщі та Кол Центр будуть зачинені у зв’язку з державним святом України.

18 травня 2018

З 21 травня 2018 року послуга кур’єрської доставки документів заявникам здійснюється компанією «Ін-Тайм» до будь-якого населеного пункту на території України, окрім зони АТО та зони 40 км від лінії розмежування (виключення: доставка здійснюється до Маріуполя та Дружківки). Заявники мають змогу замовити доставку своїх документів на бажану адресу або на офіс кур’єрської компанії.

Щоб ознайомитися зі списком міст, в яких знаходяться офіси кур’єрської служби «Ін-Тайм»натисніть тут,

16 травня 2018

Інформуємо вас, що з 1 червня 2018 року буде відмінено систему реєстраціі для заявників, які подають заяви на видачу дозволів місцевого прикордонного руху у ППВА Львова та Ужгорода. Заявники зможуть подати документи без попереднього запису безпосередньо до ППВА Львова, Ужгорода та Луцька.

27 кітня 2018

Інформуємо вас, що з 30 квітня 2018 послуга фотокопіювання у ППВА буде платною і становитиме 2.50 за одну копію.

Є можливість зробити мінімум чотири копії в ППВА крім тих, що знаходяться в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові. У ППВА, розташованих в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові, ви можете зробити одну або декілька фотокопій.

22 червня 2017

Звертаємо Вашу увагу, що згідно рішення Генерального Консульства РП в Україні, усі акредитовані фірми,  з 01.07.2017 р. втрачають акредитацію і для подачі документів, повинні будуть здійснити попередню реєстрацію ППВА на загальних умовах.

05 листопада 2016

Змінився термін дії унікальних кодів

Зверніть увагу, що змінився термін дії унікальних кодів, термін їх дії становить 90 днів з моменту здійснення оплати. Всі коди, які були оплачені більше ніж 90 днів тому, будуть деактивовані. Заявникам, які мають такі квитанції необхідно особисто звернутися у будь-який ППВА для здійснення повернення коштів.

17 серпня 2016 р

Процес подачі документів в Луцькому та Львівському Консульських Округах для заявників, які мають Карту Поляка:

Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Луцьк з 12 липня 2016 р.,заявники які подають документи на підставі Карти Поляка до ППВА Луцького Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації. Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Львів з 18 серпня 2016 р.,заявники які подають документи на підставі Карти Поляка та члени їх родини, до ППВА Львівського Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації.


15 лютого 2018

Інформуємо вас, що з 1 березня 2018 року буде відмінено систему реєстраціі для заявників, які подають документи на візу Шенген до Польщі у ППВА Луцького та Львівського консульськихокругів. Заявники зможуть подати документи на візу Шенген без попереднього запису безпосередньо до ППВА зазначених округів.

11 грудня 2017

Інформуємо вас, що з 1 січня 2018 року буде відмінено систему реєстраціі для заявників, які подають документи на візу Шенген до Польщі у ППВА Київського, Одеського, Харківського та Вінницького консульстких округів. Заявники зможуть подати документи на візу Шенген без попереднього запису безпосередньо до ППВА зазначених округів.

10 жовтня 2017

Інформуємо, що з 10 жовтня 2017 р. усі заявники, що бажають подавати візову заяву з метою отримання Туристичної візи, під час здійснення оплати пріпей у банку повинні вибирати категорію С – віза Шенген.
Звертаємо Вашу увагу, що згідно рішення Генерального Консульства РП в Україні, усі акредитовані фірми,  з 01.07.2017 р. втрачають акредитацію і для подачі документів, повинні будуть здійснити попередню реєстрацію ППВА на загальних умовах.
Візова інформація

У зв’язку з впровадженням в життя від 11 червня положень , котрі скасовують обов’язок мати візу Шенген для громадян України, котрі отримали біометричний паспорти, з 31 травня Пункти Прийому візових Анкет та польські консульські установи в Україні не будуть приймати візові анкети на візи Шенген на підставі біометричних паспортів у випадку, якщо термін дії візи починається після 10 червня.


27 січня 2017:  Реєстрація до ППВА у Львівському та Вінницькому консульських округах.

Просимо звернути Вашу увагу, особи, які передплатили послуги ППВА Львівського та Вінницького КО  можуть здійснити реєстрацію за попередньою процедурою запису:
1)  на веб-сайті  http://www.e-konsulat.if.ua
2)  у колл-центрі: +38 044 5945496, +38 032 2984410, +38 032 2424564, +38 050 4193010,+ 38 067 3430480, +38 093 1755503, а також можуть очікувати на дзвінок із Колл Центру для здійснення реєстрації.
3)  Передзвін. Зверніть увагу, що у випадку, якщо ви не здійсните реєстрацію за допомогою одного з вищенаведених способів, Вам може зателефонувати працівник колл центру аби запропонувати дату подачі документів. У разі відмови від запропонованої дати Ваш код буде деактивовано.

Деактивация коду не стосується самостійних реєстрацій через колл-центр і онлайн.

25 січня 2017: Зміни в системі реєстрації до ППВА у Луцькому, Одеському та Харківському окрузі

У зв’язку з впровадженням нової системи реєстрації до ППВА у Луцькому, Одеському та Харківському Консульських округах, особи, які передплатили послуги ППВА до 20.01.2017 р. можуть здійснити реєстрацію за попередньою процедурою запису на веб-сайті  http://www.e-konsulat.if.ua або у колл-центрі: +38 044 5945496, +38 032 2984410, +38 032 2424564, +38 050 4193010,+ 38 067 3430480, +38 093 1755503 лише до:
27.02.2017 р. до ППВА у м. Луцьк, Рівне та Тернопіль, Харків, Дніпро,
20.02.2017 р. до ППВА у м. Оддеса.
Всі передплати, здійснені до 20.01.2017 р. не будуть активні для реєстрації за попередньою процедурою запису після зазначених вище дат і можуть бути повернені заявникам згідно відповідної процедури.  
19 січня 2017: Зміни в системі реєстрації до ППВА у Луцькому, Одеському та Харківському окрузі

З 20 січня 2017 року відбудуться зміни в системі реєстрації до ППВА у Луцькому, Одеському та Харківському окрузі. Щоб довідатися більше – натисніть тут
17 грудня 2016: Будь ласка, зауважте, що 3 1 січня 2017 року один із контактних номерів телефонів інфолінії буде змінено з +38 032 2351776 на +38 032 2984410.
15 грудня 2016: Реєстрація до ППВА у м. Одеса

Зауважте, будь ласка, що реєстрація до ППВА у м. Одеса відбувається на лінії колл-центру або на інтернет сторінці ППВА. Також Ви можете очікувати дзвінок з колл-центру ППВА з метою здійснення реєстрація до ППВА м. Одеса. Продзвін заявників відбувається з понеділка по неділю від 10:00 до 19:00.
23 листопада 2016: Зміни в системі реєстрації до ППВА у Києві

Зауважте, що починаючи з 28.11.2016 буде змінено термін призначення другої дати реєстрації на подачу документів до ППВА у Києві – термін буде зменшено з 14 до 7 днів. Щоб ознайомитися з процедурою реєстрації до ППВА у Києві повністю – натисніть тут.
25 листопада 2016: Вихідні дні у грудні для Харківського Консульського Округу:

Шановні Заявники, інформуємо вас про те, що ППВА до Польщі у Харкові та Дніпрі не будуть здійснювати прийом візових анкет 28, 29 та 30 грудня. У ці дні ППВА працюватимуть лише в режимі видачі паспортів з 8:30 до 15:30.Працівники ППВА зв’яжуться з усіма заявниками, які мають здійснену реєстрацію на ці дати, та запропонують інші дати подачі документів. У випадку, якщо з Вами не зв’язалися, будь-ласка, зверніться до будь якого ППВА особисто (з собою необхідно мати оригінал оплаченої вами квитанції та закордонний паспорт), або зателефонуйте у наш Колл Центр.

23 листопада 2016: Зміни в системі реєстрації до ППВА у Києві

Зауважте, що починаючи з 28.11.2016 буде змінено термін призначення другої дати реєстрації на подачу документів до ППВА у Києві – термін буде зменшено з 14 до 7 днів. Щоб ознайомитися з процедурою реєстрації до ППВА у Києві повністю – натисніть тут.
23 листопада 2016: Графік роботи ППВА на новорічні свята

ППВА до Польщі у Києві не буде приймати візові заяви від заявників 29 та 30 грудня. У ці дні ППВА працюватиме лише в режимі видачі паспортів з 8:30 до 15:30.
05 листопада 2016: Змінився термін дії унікальних кодів

Зверніть увагу, що змінився термін дії унікальних кодів, термін їх дії становить 90 днів з моменту здійснення оплати. Всі коди, які були оплачені більше ніж 90 днів тому, будуть деактивовані. Заявникам, які мають такі квитанції необхідно особисто звернутися у будь-який ППВА для здійснення повернення коштів.

7 жовтня 2016: Контакти для заявників

Зауважте, що заявники, які здійснили передплату за послуги ППВА у м. Києві після 3.10.2016, мають можливість отримати інформацію щодо причини змінити дати реєстрації за новою системою, за телефоном: +380 443907953.
7 жовтня 2016: Реєстрація до ППВА у Харкові та Дніпрі

Зауважте, будь ласка, що реєстрація до ППВА у м. Харків та Дніпрі відбувається на лінії колл-центру або на інтернет сторінці ППВА. Також Ви можете очікувати дзвінок з колл-центру ППВА з метою здійснення реєстрація до ППВА м. Харків та Дніпро. Продзвін заявників відбувається з понеділка до неділі від 10:00 до 19:00.

27 вересня 2016: Зміна адреси ППВА м. Луцьк

Будь ласка, зауважте, що 3 3 жовтня 2016 року Пункт Прийому Візових Анкет у Луцьку буде здійснювати прийом та видачу докуметів за новою адресою: вул. Кривий Вал 31.

9 вересня 2016: Реєстрація до ППВА у Києві

Зауважте, будь ласка, що реєстрація до ППВА у м. Києві відбувається на лінії колл-центру або на інтернет сторінці ППВА. Також Ви можете очікувати дзвінок з колл-центру ППВА з метою здійснення реєстрація до ППВА м. Києва. Продзвін заявників відбувається з понеділка до неділі від 10:00 до 19:00.
17 серпня 2016 р.: Процес подачі документів в Луцькому та Львівському Консульських Округах для заявників, які мають Карту Поляка:

Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Луцьк з 12 липня 2016 р.,заявники які подають документи на підставі Карти Поляка до ППВА Луцького Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації.

Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Львів з 18 серпня 2016 р.,заявники які подають документи на підставі Карти Поляка та члени їх родини, до ППВА Львівського Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації.
З 20 січня 2017 року відбудуться зміни в системі реєстрації до ППВА у Луцькому, Одеському та Харківському окрузі. Щоб довідатися більше – натисніть тут
17 грудня 2016: Будь ласка, зауважте, що 3 1 січня 2017 року один із контактних номерів телефонів інфолінії буде змінено з +38 032 2351776 на +38 032 2984410.
15 грудня 2016: Реєстрація до ППВА у м. Одеса

Зауважте, будь ласка, що реєстрація до ППВА у м. Одеса відбувається на лінії колл-центру або на інтернет сторінці ППВА. Також Ви можете очікувати дзвінок з колл-центру ППВА з метою здійснення реєстрація до ППВА м. Одеса. Продзвін заявників відбувається з понеділка по неділю від 10:00 до 19:00.
23 листопада 2016: Зміни в системі реєстрації до ППВА у Києві

Зауважте, що починаючи з 28.11.2016 буде змінено термін призначення другої дати реєстрації на подачу документів до ППВА у Києві – термін буде зменшено з 14 до 7 днів. Щоб ознайомитися з процедурою реєстрації до ППВА у Києві повністю – натисніть тут.
25 листопада 2016: Вихідні дні у грудні для Харківського Консульського Округу:

Шановні Заявники, інформуємо вас про те, що ППВА до Польщі у Харкові та Дніпрі не будуть здійснювати прийом візових анкет 28, 29 та 30 грудня. У ці дні ППВА працюватимуть лише в режимі видачі паспортів з 8:30 до 15:30.Працівники ППВА зв’яжуться з усіма заявниками, які мають здійснену реєстрацію на ці дати, та запропонують інші дати подачі документів. У випадку, якщо з Вами не зв’язалися, будь-ласка, зверніться до будь якого ППВА особисто (з собою необхідно мати оригінал оплаченої вами квитанції та закордонний паспорт), або зателефонуйте у наш Колл Центр.

23 листопада 2016: Зміни в системі реєстрації до ППВА у Києві

Зауважте, що починаючи з 28.11.2016 буде змінено термін призначення другої дати реєстрації на подачу документів до ППВА у Києві – термін буде зменшено з 14 до 7 днів. Щоб ознайомитися з процедурою реєстрації до ППВА у Києві повністю – натисніть тут.
23 листопада 2016: Графік роботи ППВА на новорічні свята

ППВА до Польщі у Києві не буде приймати візові заяви від заявників 29 та 30 грудня. У ці дні ППВА працюватиме лише в режимі видачі паспортів з 8:30 до 15:30.
05 листопада 2016: Змінився термін дії унікальних кодів

Зверніть увагу, що змінився термін дії унікальних кодів, термін їх дії становить 90 днів з моменту здійснення оплати. Всі коди, які були оплачені більше ніж 90 днів тому, будуть деактивовані. Заявникам, які мають такі квитанції необхідно особисто звернутися у будь-який ППВА для здійснення повернення коштів.

7 жовтня 2016: Контакти для заявників

Зауважте, що заявники, які здійснили передплату за послуги ППВА у м. Києві після 3.10.2016, мають можливість отримати інформацію щодо причини змінити дати реєстрації за новою системою, за телефоном: +380 443907953.
7 жовтня 2016: Реєстрація до ППВА у Харкові та Дніпрі

Зауважте, будь ласка, що реєстрація до ППВА у м. Харків та Дніпрі відбувається на лінії колл-центру або на інтернет сторінці ППВА. Також Ви можете очікувати дзвінок з колл-центру ППВА з метою здійснення реєстрація до ППВА м. Харків та Дніпро. Продзвін заявників відбувається з понеділка до неділі від 10:00 до 19:00.

27 вересня 2016: Зміна адреси ППВА м. Луцьк

Будь ласка, зауважте, що 3 3 жовтня 2016 року Пункт Прийому Візових Анкет у Луцьку буде здійснювати прийом та видачу докуметів за новою адресою: вул. Кривий Вал 31.

9 вересня 2016: Реєстрація до ППВА у Києві

Зауважте, будь ласка, що реєстрація до ППВА у м. Києві відбувається на лінії колл-центру або на інтернет сторінці ППВА. Також Ви можете очікувати дзвінок з колл-центру ППВА з метою здійснення реєстрація до ППВА м. Києва. Продзвін заявників відбувається з понеділка до неділі від 10:00 до 19:00.
17 серпня 2016 р.: Процес подачі документів в Луцькому та Львівському Консульських Округах для заявників, які мають Карту Поляка:

Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Луцьк з 12 липня 2016 р.,заявники які подають документи на підставі Карти Поляка до ППВА Луцького Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації.

Згідно з рішенням Генерального Консульства РП у м. Львів з 18 серпня 2016 р.,заявники які подають документи на підставі Карти Поляка та члени їх родини, до ППВА Львівського Консульського Округу, будуть прийматись без попередньої реєстрації.

23 червня 2016 р.: Процес подачі документів для студентів

Посольство Польщі в Києві інформує, що візові заявки від наступних категорій осіб:

А) студентів, що мають підтвердження про прийняття на науку в Польщі
Б) студенти, які їдуть з метою участі у підготовчих мовних курсах, що організовані навчальним закладом, куди студент поступив
В) осіб, які їдуть з метою здачі екзаменів у вищих учбових закладах Польщі
Г) від одного з батьків, який їде з метою супроводу неповнолітнього представника, що належить до однієї з вище наведених категорій

будуть прийняті у ППВА без попередньої реєстрації, в нижче наведених періодах:

у Харківському консульському окрузі – з 1.07.2016 до 30.09.2016
у Львівському консульському окрузі – з 1.08.2016 до 15.10.2016
у Луцькому консульському окрузі – з 1.07.2016 до 30.09.2016
у Київському консульському окрузі – з 1.07.2016 до 30.09.2016
у Одеському консульському окрузі – з 1.07.2016 до 30.09.2016
у Вінницькому консульському окрузі – з 1.07.2016 до 30.09.2016
15 червня 2016: Інформація про здійснення перезапису

Зверніть увагу, що перезапис до ППВА здійснюється виключно за допомогою кол-центру та можливий лише на дату пізніше, ніж актуальна дата реєстрації.
15 червня 2016: Вихідні дні

Інформуємо, що у зв’язку зі святами ППВА до Польщі будуть зачинені 20 та 28 червня.
14 червня 2016: Години роботи ППВА Луцького Консульського Округу:

Інформуємо вас, що з 15 червня 2016 р. ППВА у Луцьку, Тернополі та Рівному працюватимуть з 08:30 до 16:30.
04 травня 2016: Зміна Процесу реєстрації у Луцькому Консульському окрузі:

Шановні Пані та Панове,

Інформуємо, що 04.05.2016р. в екстреному порядку було змінено правила реєстрації заявників, що звертаються з метою отримання візи за посередництвом Пунктів Прийому Візових Анкет у містах Рівне, Луцьк, Тернопіль. Призупиняється можливість реєстрації візових анкет через веб-сайт.
Заявники, за наявності підтвердження здійснення попередньої оплати послуг Візового Центру, матимуть змогу записатися на подачу документів до ППВА через кол-центр за наступними номерами телефонів:

032 2351776
032 2424564
050 1179053
067 3430480
093 1755503
044 5945496

Починаючи з 10.05.2016 року, працівниками ППВА розпочнеться продзвін заявників, що оплатили послуги візового центру у період до 29.04.2016р. за номерами телефонів, вказаними під час оплати в банку.
22 березня 2016: 28 березня - вихідний день

Шановні Заявники, інформуємо вас про те, що у зв’язку зі святом Католицької Пасхи ППВА до Польщі в Україні будуть зачинені 28 березня.
1 березня 2016: Інформація
Шановні Заявники, інформуємо вас про те, що у зв’язку зі святами ППВА до Польщі в Україні будуть зачинені 8 березня.

Зверніть увагу, 7 березня ППВА в Одесі буде працювати в звичайному режимі.

Інші ППВА працюватимуть в режимі видачі паспортів.
26 лютого 2016: Зміна адреси ППВА до Польщі у м. Житомир
З 29.02.2016 року Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у Житомирі буде знаходитися за новою адресою: вул. Басейна, 2А (1 поверх).  
12 лютого 2016: SMS послуга
З 15.02.2016 року кожен заявник при подачі документів до ППВА може замовити додаткову послугу SMS-інформування про статус своєї заяви. Вартість послуги складає 20 гривень.
5лютого 2016: Візовий збір для громадян Молдови, які подають документи на національну довгострокову візу категорії D
З 01.01.2016 року візовий збір при подачі документів на національну довгострокову візу категорії D для громадян Молдови, які проживають на території України становить 60 Євро.

29 січня 2016: Оголошення про прийом платежів Кредобанком у м. Тернопіль
Генеральне Консульство РП в Луцьку повідомляє, що у зв’язку із виникненням ускладнень в процесі обслуговування осіб, які звертаються з метою оплати візових послуг, для забезпечення прийому платежів від заявників з м. Тернопіль, надано можливість відділенням КРЕДОБАНК інших областей, що межують з Тернопільською областю, здійснювати прийом платежів від осіб, які прописані у Тернопільскої області та при цьому генерування кодів, що відповідають Луцькому окрузі (м. Рогатин, м. Калуш, м. Камянець-Подільський, м. Теофіполь, м. Золочів, м. Ходорів).

Крім цього встановлено додатковий робочий день в суботу 30.01.2016 р. для відділення КРЕДОБАНК на вул. Дружби, 3 у м. Тернопіль для прийому платежів пріпейд.
27 січня 2016: Прийом студентів у Вінницкьому Консульському окрузі.
Звертаємо Вашу увагу, що починаючи з 1 лютого 2016 р. ППВА у Вінниці, Житомирі, Хмельницькому та Чернівцях прийматимуть без попреденьої реєстрації студентів університетів, профучилищ, які навчаються на денному стаціонарі (тип навчання – бакалавр, 5-річне навчання). Зауважте, що такі студенти повинні надати повний пакет документів, і у випадку платного навчання – підтвердження здійснення оплати за наступний семестр.

Документи студентів, які навчаються заочно або є учнями різноманітних курсів / поліцеальних шкіл, будуть прийматися на попередніх засадах – за попередньою реєстрацією.   
14 січня 2016:
Візовий збір для громадян Білорусії, які подають документи на національну довгострокову візу категорії D
З 01.01.2016 року візовий збір при подачі документів на національну довгострокову візу категорії D для громадян Білорусії, які проживають на території України становить 60 Євро.
30 грудня 2015: Послуга кур’єрської доставки

З 01.01.2016 року вартість послуги кур’єрської доставки паспорта становить 100 гривень за один паспорт.

Графік роботи ППВА у Новорічно-Різдвяний період:

ППВА Луцького Консульського Округу:
24.12.2015 - 31.12.2015 – ППВА працюватимуть в режимі видачі паспортів та консультацій. Прийом документів проводитись не буде
25.12.2015, 01.01.2016  – вихідні дні
04.01.2016 – 05.01.2016 – ППВА працюють у звичайному режимі
06.01.2016, 07.01.2016 та 08.01.2016 – вихідні дні

ППВА Львівського Консульського Округу:
25.12.2015 – вихідний день
31.12.2015 - ППВА працюватимуть в режимі видачі паспортів та консультацій. Прийом документів проводитись не буде. (ППВА і Івано-Франківську працюватиме з 8:30 до 15:30)
01.01.2016 – вихідний день
04.01.2016 – 05.01.2016 – ППВА працюють у звичайному режимі
06.01.2016, 07.01.2016 та 08.01.2016 – вихідні дні

ППВА Київського, Одеського та Харківського Консульського округів:
25.12.2015 – ППВА будуть зачинені
29.12.2015 – 31.12.2015 – неприйомний день, ППВА працюватимуть у режимі консультації та видачі паспортів
01.01.2016 – ППВА будуть зачинені
04.01.2016 – 05.01.2016 – ППВА працюють у звичайному режимі
06.01.2016, 07.01.2016 та 08.01.2016 – ППВА будуть зачинені

ППВА Вінницького Консульського округу:
25.12.2015 – ППВА будуть зачинені
29.12.2015 - 30.12.2015 – ППВА працюють у звичайному режимі
31.12.2015 – неприйомний день, ППВА працюватимуть у режимі консультації та видачі паспортів
01.01.2016 – ППВА будуть зачинені
04.01.2016 – 05.01.2016 – ППВА працюють у звичайному режимі
06.01.2016, 07.01.2016 та 08.01.2016 – ППВА будуть зачинені
Iнформація
Зауважте, що ППВА у Донецьку та Луганську зачинено починаючи з 14.07.2015 до наступної інформації. Просимо всіх заявників звернути на це увагу і планувати подачу документів до ППВА м. Харкова або Дніпропетровська


30 листопада 2015 р: Реєстрація груп

Інформуємо, що згідно з розпорядженням Генеральних Консульств Польщі в Україні припинено реєстрацію зорганізованих груп за допомогою електронної пошти. Усім заявникам рекомендовано здійснювати реєстрацію до ППВА особисто.
21 вересня 2015: Від 21.09.2015р. набирає чинності Другий Протокол до Договору між Урядом
Від 21.09.2015р. набирає чинності Другий Протокол до Договору між Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України про умови Малого Прикордонного Руху, який був підписаний у Києві 28 березня 2008 року.

1 липня 2015: Зміна розкладу видачі  паспортів в ППВА

Шановні заявники, звертаємо Вашу увагу, що з 3 серпня 2015 року видача паспортів у ППВА буде проводитися з 08:30 до 15:30, щодня окрім вихідних та святкових днів.

Час видачі паспортів в ППВА Івано-Франківська:
15:00 – 17:00 (понеділок – п’ятниця, крім вихідних).
29 липня 2015 р.: Запис на отримання туристичної візи Шенген до Польщі

Заявники, які хочуть отримати візу з туристичною метою, повинні реєструватися на подачу документів в індивідуальному порядку за посередництвом Візового центру. Для цього потрібно зателефонувати до кол-центру або зайти на сайт візового центру та обрати категорію «Шенгенська туристична». Зауважте, що у випадку, якщо мета подорожі заявника не співпадає з обраною категорією «Шенгенська туристична», документи прийняті не будуть.
29 липня 2015 р.: Запис на отримання національної візи на навчання у Харківському Консульському окрузі

Звертаємо Вашу увагу, що прийом документів від заявників, які записані на подачу на категорію «Національна навчання» відбувається виключно у випадку студентів, які вступили на 1 рік навчання. Студенти 2, 3 та наступних курсів повинні подавати документи на отримання дозволу на проживання (Karta pobytu). Документи на отримання дозволу на проживання необхідно подавати у Воєводському управлінні у Польщі відповідно до місця проживання.
У деяких випадках прийом документів буде розглядатися безпосередньо Консулом.
21 липня 2015 р.: Зміна процедури запису до ППВА м. Одеси

Повідомляємо, що починаючи з 3 серпня 2015 року змінюється процедура запису до ППВА м. Одеса. Документи усіх заявників будуть прийматися виключно на підставі попередньо сплаченої послуги ППВА. Банки розпочнуть прийом оплат із 31 липня 2015 року. Щоб дізнатися більше – натисніть тут.
17 липня 2015 р: Прийом документів на студентську візу

Звертаємо Вашу увагу на те, що починаючи з 3 липня 2015 року ППВА у місті Києві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях прийматимуть заявників, які піклуються про видачу візи з метою навчання у вищих навчальних закладах, школах, гімназіях, здачі вступних екзаменів до навчальних закладів, а також участі у мовних підготовчих курсах, які організовані вищими навчальними закладами – без попередньої реєстрації. Батьки, які супроводжують неповнолітніх дітей також можуть подати документи на отримання візи за умови надання повного пакету документів.

Увага: Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Львівському Консульському окрузі будуть приймати у рамках тзв. «зеленого коридору» усіх студентів, які прямують до Польщі з метою навчання у період з 10 серпня 2015 до 15 жовтня без попередньої реєстрації. Для таких заявників буде зорганізовано окреме віконце «Студенти», де прийматимуться документи. Студентам необхідно надати повний пакет документів, які перелічені на офіційній сторінці Генерального Консульства та VFS Global.

Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Луцькому Консульському окрузі будуть приймати у рамках тзв. «зеленого коридору» усіх студентів, які прямують до Польщі з метою навчання у період з 10 серпня 2015 до 30 жовтня без попередньої реєстрації.
2 червня 2014: Зверніть увагу! У зв’язку з ситуацією у Східній Україні, можливі затримки доставки документів кур’єрською службою у Донецьку, Луганську, Донецькій та Луганській області. Зауважте, что діяльність ППВА у Донецьку та Луганську припинено на невизначений термін у зв’язку з ситуацією у Східній Україні. Заявники, які офіційно зареєстровані або працюють у Донецькій, Запорізькій чи Луганських областях можуть подавати документи до ППВА у Харкові чи Дніпропетровську.
16 квітня 2013: Інформуємо, що у зв’язку з опрацюванням великої кількості візових анкет Консульський Відділ Посольства Республіки Польща у Києві не прийматиме заяви на розгляд документів на термінові візи до відкликання.
29 травня 2015: Призначення дати подачі документів можливе

Призначення дати подачі документів можливе онлайн або через  кол-центр.
Щоб перевірити найближчі доступні для реєстрації дати в кол-центрі, будь ласка,натисніть  тут
Зауважте, реєстрація може бути здійснена виключно особисто заявником.

23 травня 2015: Вихідні дні у червні

Інформуємо, що у зв’язку зі святами, Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені 1, 4 та 29 червня.

27 квітня 2015: Зміна сервісного збору

Натисніть тут, щоб отримати інформацію про Сервісний та Візовий збір.
Зауважте: сервісний збір за одного заявника становить 440 грн (еквівалент 18,5 Євро) на період з 25 по 29 травня 2015 р. Оплата здійснюється готівкою в національній валюті (гривнях) та включає 20% ПДВ.

27 березня 2015: Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть зачинені.

Інформуємо, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть зачинені 6 та 13 квітня у зв’язку зі святами.
26 січня 2015: Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі в Одесі змінює адресу.
З 2 лютого 2015 року ППВА в Одесі буде знаходитись на адресою: вул. Канатна 22
5 грудня 2015 року Пункт Прийому Візових Анкет у Хмельницькому та Вінниці змінює адресу...
З 12 січня 2015 року ППВА в Хмельницькому буде знаходитись за адресою: вул. Водопровідна 75/2.
З 19 січня 2015 року ППВА у Вінниці буде знаходитись за адресою: вул. Пирогова 52а.
18 грудня 2014 року Інформуємо, що усі заявники, які були записані на подачу документів на отримання візи до ППВА м. Хмельницький та Чернівці на 8 січня, будуть прийняті у зазначених ППВА 5 січня. Перепрошуємо за спричинені незручності.
18 грудня 2014 року Інформуємо, що у зв’язку зі святами Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені 25, 26 грудня, 1, 6 та 7 січня.


Графік роботи ППВА в інші дні:

Київський Консульський округ :
31 грудня та 2 січня – неприйомний день. ППВА буде працювати в консультаційному режимі та з метою видачі паспортів

Одеський консульський округ:
29 грудня – 2 січня – неприйомні дні. ППВА буде працювати в консультаційному режимі та з метою видачі паспортів.

Луцький Консульський округ:
22 грудня – 7 січня – неприйомні дні. ППВА будуть працювати в консультаційному режимі та з метою видачі паспортів.

Харківський консульський округ:
30 грудня – неприйомний день для ППВА у м. Дніпропетровськ , ППВА у м. Харків працюватиме у звичайному режимі.

31 грудня та 2 січня – неприйомні дні, ППВА будуть працювати в консультаційному режимі та з метою видачі паспортів.

Вінницький консульський округ:
31 грудня та 2 січня – усі ППВА працюватимуть у консультаційному режимі та з метою видачі паспортів.

5 січня – ППВА у м. Житомир та Вінниця працюватимуть у консультаційному режимі та з метою видачі паспортів, ППВА у м. Чернівці та Хмельницький прийматимуть заявників, які зареєстровані на подачу документів на 8 січня.

8 січня – ППВА у м. Житомир та Вінниця працюватимуть за звичайним розкладом, ППВА у м. Чернівці та Хмельницький працюватимуть у консультаційному режимі та з метою видачі паспортів.

ППВА у Львівському консульському окрузі працюватимуть у звичайному режимі, окрім вищезазначених днів.

18 грудня 2014: Інформуємо, що Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі в Дніпропетровську змінює свою адресу з 29 грудня 2014 р. Пункт буде розташовано за адресою: вул. Барикадна 15а, бізнес центр «Ступенi» , 1 поверх.
18 грудня 2014: Зауважте, що у зв’язку зі святами можливі затримки доставки паспортів кур’єрською службою. Перепрошуємо за можливі спричинені незручності.
12 грудня 2014: Звертаємо увагу, що починаючи з 15 грудня 2014 р. змінюється процедура запису на подачу документів до ППВА м. Луцька, Рівного та Тернополя. Для здійснення запису на подачу документів необхідно спершу оплатити послуги ППВА, що становить 18.5 Євро (оплата здійснюється у гривнях відовідно до курсу Національного Банку України на день оплати) у відділеннях ІДЕА Банку або КРЕДО Банку, які розташовані виключно на території, що обслуговуються Консульським Відділом Посольства РП у Луцьку (Волинська, Рівненська та Тернопільська області).
Банки розпочнуть прийом оплат із 15 грудня  2014 р. Запис на подачу документів відбувається 24 години після здійснення оплати.
Оплата консульського збору усіма клієнтами та сервісного збору групами буде надалі прийнята в касах, які розташовані в Пункті Прийому Візових Анкет у Києві.

1 грудня 2014: Зауважте, будь ласка, що згідно з рішенням Міської Ради м. Чернівців вуд. Червоноармійську переіменовано на вулицю Героїв Майдану. ППВА у м. Чернівці знаходиться за адресою – вул. Героїв Майдану 31 (колишня вулиця Червоноармійська 31).
26 листопада 2014: Звертаємо увагу, що починаючи з 1 грудня 2014 р. змінюється процедура запису на подачу документів до ППВА м. Києва. Для здійснення запису на подачу документів необхідно спершу оплатити послуги ППВА, що становить 18.5 Євро (оплата здійснюється у гривнях відовідно до курсу Національного Банку України на день оплати) у відділеннях ІДЕА Банку або КРЕДО Банку, які розташовані виключно на території, що обслуговуються Консульським Відділом Посольства РП у Києві (м. Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська, Кіровоградська області).
Банки розпочнуть прийом оплат із 28 листопада 2014 р. Запис на подачу документів відбувається 24 години після здійснення оплати.
Оплата консульського збору усіма клієнтами та сервісного збору групами буде надалі прийнята в касах, які розташовані в Пункті Прийому Візових Анкет у Києві.
14 листопада 2014: Зауважте, що починаючи з 24 листопада 2014 р. змінюється процедура запису на подачу документів до ППВА у Вінниці, Житомирі, Чернівцях та Хмельницьку. Для подачі документів необхідно спершу оплатити послуги Пункту Прийому Візових Анкет у відділеннях ІДЕА Банку або КРЕДО Банку, які розташовані на території, що обслуговються Генеральним Консульством РП у Вінниці (Вінницька, Житомирська, Чернівецька та Хмельницька області). Банки розпочнуть прийом оплат із 21 листопада 2014 р. Запис на подачу документів відбувається 24 годиин після здійснення оплати.

7 листопада 2014: Зауважте, що починаючи з 17 листопада 2014 р. змінюється процедура запису на подачу документів до ППВА у Харкові та Дніпропетровську. Для подачі документів необхідно спершу оплатити послуги Пункту Прийому Візових Анкет у відділеннях ІДЕА Банку або КРЕДО Банку, які розташовані на території, що обслуговються Генеральним Консульством РП у Харкові (Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Сумська, Полтавська та Запорізька області). Банки розпочнуть прийом оплат із 14 листопада 2014 р. Запис на подачу документів відбувається 24 годиин після здійснення оплати.


10 жовтня 2014: Увага! Починаючи з 15 жовтня 2014 змінюються правила прийому документів на візу. Для того, щоб детально ознайомитися з новим списком необхідних для подачі документів, будь ласка,  lt натисніть тут. Зауважте, документи, які не відповідають вимогам, не будуть прийняті
.

30 вересня 2014: Зауважте, що відповідно до розпоряджень Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі починаючи з 1.10.2014 ППВА до Польщі в Одесі прийматиме заявників виключно на підставі попереднього запису – до відкликання.

22 серпня 2014: Зауважте, що починаючи з 15 вересня 2014 р. зміниться адреса Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Житомирі. Нова адреса: вул. Київська 116.

8 серпня 2014: Інформуємо, що у зв’язку зі святами, Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені 15 та 25 серпня.
   
8 серпня 2014: Починаючи з 11 серпня 2014 року Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Дніпропетровськ приймає документи виключно за попереднім записом.
   
4 серпня 2014: Зверніть увагу, що перереєстрацію у ППВА, що належать до Львівського консульського округу, можливо здійснити лише через Колл Центр.


15 липня 2014: Увага! У зв'язку з ситуацією на Східній Україні ППВА до Польщі у Луганську та Донецьку зачинено до відкликання. Щоб отримати більше інформації, будь ласка, зверніться до  кол-центру.

18 липня 2014: Зауважте, що починаючи з 21 липня 2014 р. Послуга заповнення анкети в ППВА до Польщі в Україні не надаватиметься до відкликання.

3 липня 2014: Зауважте, що починаючи з 4 липня 2014 р. ППВА до Польщі у Харкові прийматиме документи виключно за попереднім записом.

3 червня 2014: Зауважте, що у зв’язку зі святами Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть зачинені 9, 19 та 30 червня.

2 червня 2014: Зверніть увагу! У зв’язку з ситуацією у Східній Україні, можливі затримки доставки документів кур’єрською службою у Донецьку, Луганську, Донецькій та Луганській області.


28 травня 2014: Будь ласка, зверніть Вашу увагу на те, що з 1-го червня 2014 року процес запису на подачу документів до ППВА у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську буде змінено. Призначення дати подачі документів до ППВА у Львівському консульському окрузі буде можливим лише після попереденьої оплати сервісного збору. Оплата повинна бути здійснена кожним заявником особисто у будь-якому відділенні Ідеа банку або Кредо банку, які знаходяться на території Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Після оплати сервісного збору, на квитанції, виданій касиром Ідеа банку або Кредо банку, буде зазначено Унікальний персональний Код за допомогою якого здійснюватиметься реєстрація. Не раніше ніж на наступний день після оплати збору, Ви зможете записатись на подачу документів на  сайті візового центру , або зателефонувавши до авторизованого колл-центру. Під час здійснення реєстрації обов’язковим є надання Унікального персонального Коду, отриманого в банку.

По завершенні реєстрації
Ви отримаєте підтвердження дати та часу подачі документів до візового центру.


22 травня 2014:
Звертаємо Вашу увагу. Для Вашої зручності, з 26 травня 2014 року Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет.
Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Вартість послуги складає 75грн., включаючи податки.
Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.


16 травня 2014: Починаючи з 16 травня 2014 року, вступають в силу спрощення щодо видачі довгострокових туристичних віз з правом багаторазового в’їзду:

1. Довготермінові візи з правом багаторазового в’їзду видаються особам, які планують туристичні поїздки (індивідуальна туристика включно), які вже отримували щонайменше дві шенгенські туристичні візи (в т. ч. одну польську візу), які використовувались згідно з призначенням, а також при наявності підтвердження оплати (у повному обсязі) туристичної послуги на території Республіки Польща щонайменше на 3 дні. Як правило з терміном дії на рік.


2. Особи, які раніше не мали щонайменше двох шенгенських туристичних віз, можуть подавати документи на туристичні візи з дворазовим в’їздом та терміном дії до 6 місяців, за умови представлення підтвердження оплати у повному обсязі туристичної послуги на території Республіки Польща в двох різних термінах, які містяться в рамках вищезгаданого періоду.

Спрощення щодо видачі довготермінових віз з правом багаторазового в’їзду для громадян України переселених з території Польщі на підставі угоди між Польським комітетом національного визволення та урядом УРСР від 9 вересня 1944 р., а також тимчасовим урядомнаціональної єдності та урядом Радянського Союзу від 6 липня 1945 р.

Особи, які були евакуйовані на підставі вищезгаданих угод та представлять оригінал документу, який підтверджує:
рішення видане колишнім Державним Репатріаційним Урядом
офіційний документ, виданий державним архівом РП чи України
інший офіційний документ, виданий органами польського чи українського державного/місцевого самоврядування який підтверджує факт проживання на території тодішньої РП, а також евакуації з цієї території, на підставі ст. 24 п. 2 Візового Кодексу ЄС можуть клопотати до польських консульських установ на території України про отримання шенгенських віз з правом багаторазового в’їзду на термін:

a) 2 роки, в разі відсутності попередніх шенгенських віз;
b) 5 років, в разі наявності щонайменше однієї шенгенської візи, яка використовувалась згідно із законами країни (країн) ЄС, яка відвідувалась.

Дані спрощення стосуються також дітей, внуків та одного з подружжя евакуйованих осіб, одного з подружжя дітей та внуків репатрійованої особи за умови представлення оригіналу вищезгаданого документу, що підтверджує факт переселення з території Польщі на територію України їх батьків чи дідів, а також документу, який підтверджує їхні родинні зв’язки.

14 травня 2014: Зверніть увагу, що починаючи з 19 травня 2014 р. Змінюється адреса ППВА до Польщі у Дніпропетровську: вул. Катеринославський бульвар 2, 6 поверх, оф. 608.

8 травня 2014: Зверніть будь-ласка увагу, що починаючи з 12 травня 2014 року ППВА у м. Тернопіль, Рівне та Луцьк прийматимуть до розгляду документи заявників виключно за наявності попередньої реєстрації.

30 квітня 2014: Зауважте, що ППВА до Польщі у м. Сімферополь буде зачинено починаючи з 15 травня 2014 року.
   
29 квітня 2014: Зауважте, що у зв’язку зі святами ППВА у Донецьку, Луганську, Дніпропетровську, Вінниці, Хмельницькому,Житомирі та Чернівцях прийматимуть документи до 14.30 8 травня. ППВА будуть працювати з метою видачі документів у звичайному режимі.


24 квітня 2014: Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 28 квітня 2014 року усі документи прийняті ППВА у Донецьку та Луганську будуть опрацьовані Генеральним Консульством Польщі у Донецьку. ППВА прийматимуть документи лише тих заявиків, що офіційно прописані або працюють / навчаються (і мають відповідне підтвердження) у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.

Заявники, що прописані та працюють у Запорізькій області, можуть надалі звертатися до ППВА у Дніпропетровську з метою подачі документів на візу.
   
22 квітня 2014: Зверніть, будь ласка, увагу,що у зв’язку зі святами всі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені 1, 2 та 9 травня.
   
22 квітня 2014: Інформуємо, що у зв’язку з опрацюванням великої кількості візових анкет Консульським Відділом Посольства Республіки Польща у Києві в окремих випадках документи можуть розглядатися протягом довшого, ніж 6 робочих днів, періоду.


11 квітня 2014: Зверніть будь-ласка увагу, що 18 квітня 2014 року Пункти Прийому Візових Анкет у місті Луцьк, Рівне та Тернопіль працюватимуть в режимі видачі паспортів та надання консультацій.

21 квітня 2014 усі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні не будуть працювати.


4 квітня 2014: Зверніть, будь ласка увагу, що під час подачі документів до ППВА Харківського Консульського округу необхідно надаті всі дійсні закордонні паспорти, в тому числі паспорт моряка.

28 березня 2014: Зверніть будь-ласка увагу, що до 14.04.2014р. запис дітей (віком до 18 років)  на подачу документів до ППВА у м. Львові, Івано Франківську та Ужгороді не є обов'язковим за умови, якщо подається хоча би один з батьків.
З 14.04.2014р. включно, за дітей можна подати документи виключноза наявності попередньої реєстрації.
   
28 березня 2014: Зверніть будь-ласка увагу, що від 14 квітня 2014 року ППВА у м. Львові, Івано Франківську та Ужгороді прийматимуть до розгляду документи заявників, віком до 18 років, виключно за наявності попередньої реєстрації.
   
24 березня 2014: Шавновні заявники, інформуємо Вас про те, що 24 березня 2014 року для зручнішого та швидшого отримання консультацій, а також запису на подачу документів до ППВА, у кол-центрі створено додатковий номер телефону: +38 032 2424564
   
18 березня 2014: УВАГА! Інформуємо, що у зв’язку з ситуацією в Україні, починаючи з 19 березня 2014 року ППВА до Польщі у Симферополі припиняє прийом анкет на візу до Польщі до наступних розпоряджень.
   
Зауважте, що у зв’язку з ситуацією в Україні, можливі затримки доставки паспортів в Автономній Республіці Крим. Приносимо вибачення за можливі незручності.
   
27 лютого 2014: Будь ласка, зауважте, що у зв’язку зі святами, Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені 10 березня.
   
26 лютого 2014: Будь ласка, зверніть Вашу увагу на те, що лише ті заявники, які офіційно прописані у у Львівській, Івано-Франківській або Закарпатській областях, можуть подавати на візу з метою закупівельного туризму до ППВА Львова, Івано-Франківська і Ужгорода. Особи, які офіційно прописані у Луцькому та Вінницькому огругах, але офіційно працюють/навчаються у Львівському окрузі, повинні подавати документи до ППВА округу по місцю прописки.

18
лютого 2014: Комюніке МЗС РП після зустрічі із заступником Посла України
У зв’язку з драматичним загостренням ситуації в Києві, смертельними жертвами та близько сотнею поранених унаслідок сутичок правоохоронних служб з мітингувальниками, до МЗС терміново запрошено на розмову заступника Посла України в Республіці Польща.

У ході розмови представники МЗС РП висловили глибоку стурбованість сьогоднішньою ескалацією напруги в Києві, яка привела до чергових смертельних жертв. Підкреслено, що єдиним надійним рішенням нинішньої кризи над Дніпром може стати діалог та пошуки політичного компромісу.

Висловлено глибоке занепокоєння повідомленнями про можливе застосування вогнепальної зброї під час сьогоднішніх протистоянь. МЗС РП рішуче закликає обидві боки конфлікту в Україні утриматися від чергових актів насильства. Під час розмови підкреслено особливу відповідальність влади за подальший розвиток подій, з огляду на засоби якими вона володіє.

МЗС РП висловлює надію на повернення сторін за стіл переговорів та підготовлення порозуміння, яке остаточно покладе край насильству в Україні. Ми глибоко розчаровані фактом, що компроміс, який почав вимальовуватися протягом останніх дні, було втрачено. Ми закликаємо обидві сторони проявити добру волю, відповідальність та докласти всіх зусиль для повернення до переговорів.

Марцін Войцеховський
Речник МЗС РП

15 січня 201
4: Будь ласка, зверніть Вашу увагу на те, що у ППВА Луцького консульского округу  терміни дії віз з метою закупівельного туризму, а також віз з метою ведення господарської діяльності змінено. Перша бізнес віза -  двохразова на 20 днів перебування протягом 60 днів, 2га віза – 90 днів перебування протягом 370 днів.  Перша віза з метою закупівельного туризму – одноразова на 7 днів перебування протягом 21-го дня, 2-га віза – 90 днів перебування протягом 370 днів.

Вітаємо з Новим Роком та Світлим Різдвом Христовим!

Шановні пані та панове, Вітаю Вас з Новим Роком та Світлим Святом Різдва Христового! Нехай Новий Рік здійснить Ваші мрії, обдарує Вас усіма благами, а також наповнить Ваші серця оптимізмом, вірою та надією. Бажаю Вам також Веселих Свят Різдва Христового, сповнених доброзичливості, любови, миру та сімейного затишку. Генеральний консул РП у Львові Ярослав Дрозд


16 грудня 2013: Зверніть, будь ласка, увагу, що у зв’язку зі святами, Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі працюватимуть у наступному режимі.
ППВА у Львові, Івано-Франковську та Ужгороді:
24 грудня – ППВА здійснюватимуть прийом та видачу документів у звичайному режимі.
25 та 26 грудня – ППВА зачинені.
30 грудня – ППВА здійснюватимуть прийом документів до 14.00. До 15:30 ППВА працюватимуть в режимі видачі паспортів та надання консультацій .
31 грудня – прийом документів не здійснюється, ППВА працюють в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
2 та 3 січня – прийом документів буде здійснюватися у звичайному режимі.

ППВА у Луцьку, Тернополі та Рівному:x
У період з 18 грудня 2013р. по 31 грудня 2013р. Прийом документів не здійснюється, ППВА працюють в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
25 та 26 грудня – ППВА зачинені.
2 та 3 січня – прийом документів буде здійснюватися у звичайному режимі.

ППВА у Києві:
24 грудня – ППВА здійснюватиме прийом та видачу документів до 12.00
25 та 26 грудня – ППВА зачинений
31 грудня – прийом документів не здійснюється, ППВА працює в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
2 січня - прийом документів не здійснюється, ППВА працює в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
3 січня - прийом документів буде здійснюватися у звичайному режимі.

ППВА у Харкові, Дніпропетровску, Донецьку та Луганську:
24 грудня – ППВА здійснюватимуть прийом документів на національну візу категорії Д та від туристичних агенцій.
25 та 26 грудня – ППВА зачинені.
30 грудня – ППВА у Харкові, Дніпропетровську та Донецьку здійснюватимуть прийом документів лише на національну візу категорії Д, а також на короткострокову Шенген візу від осіб, які належать до категорії тих, що звільняються з оплати
ППВА у Луганську працюватиме в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
31 грудня – усі ППВА Харківського Консульського Округу працюють в режимі видачі паспортів та надання консультацій, прийом документів не здійснюється.
2 січня - прийом документів не здійснюється, ППВА працюють в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
3 січня - прийом документів буде здійснюватися у звичайному режимі в ППВА у Харькові та Луганську. ППВА у Донецьку та Дніпропетровську здійснюватимуть прийом документів до 12.00, до 15:30 ППВА працюватимуть в режимі видачі паспортів та надання консультацій.

ППВА у Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях:
24 грудня – ППВА здійснюватимуть прийом та видачу документів у звичайному режимі.
25 та 26 грудня – ППВА зачинені.
31 грудня – прийом документів не здійснюється, ППВА працюють в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
2 та 3 січня – прийом документів не здійснюється, ППВА працюють в режимі видачі паспортів та надання консультацій.

ППВА в Одесі:
24 грудня – ППВА здійснюватиме прийом та видачу документів до 13.00
25 та 26 грудня – ППВА зачинені.
30 грудня – прийом документів не здійснюється, ППВА працює в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
31 грудня – прийом документів не здійснюється, ППВА працює в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
2 та 3 січня – прийом документів буде здійснюватися у звичайному режимі.

ППВА в Симферополі:
24 грудня – ППВА здійснюватиме прийом та видачу документів до 13.00
25 та 26 грудня – ППВА зачинені.
31 грудня – прийом документів не здійснюється, ППВА працює в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
2 та 3 січня – прийом документів буде здійснюватися у звичайному режимі.

Зверніть, будь ласка, Вашу увагу на те, що 1, 6 та 7 січня 2014 року всі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені.
Будь ласка, зауважте, що у зв’язку зі святами, змінений графік роботи кур’єрської служби ТНТ. Для отримання інформації щодо доставки паспорта у святкові дні, будь ласка, зверніться до регіонального офісу кур’єрської служби.

Зауважте, у зв’язку зі святами, кол-центр не обслуговуватиме заявників 1 та 6 січня.

6 грудня 2013: Зауважте, будь ласка, що починаючи з 1 січня 2014 року ППВА до Польщі у м. Вінниця, Хмельницький, Чернівці та Житомир не прийматимуть документи на запрошення від власників Карти Поляка, а також на підставі письмового запиту батьків, яких будуть супроводжувати діти у виїздах з метою закупівельного туризму.
   
25 листопада 2013: Інформуємо вас про те, що ППВА у Тернополі, Луцьку та Рівному не прийматимуть документи у період з 18 грудня 2013р. по 31 грудня 2013р. ППВА працюватимуть у режимі надання консультацій та видачі паспортів.
   
21 листопада 2013: Інформуємо вас про те, що починаючи з 22.11.2013 Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Вінниця, Хмельницький, Житомир та Чернівці почнуть прийом документів на візу з метою закупівельного туризму. Щоб дізнатися більше про необхідні документи – натисніть тут
   
31 жовтня 2013: Інформуємо вас про те, що починаючи з 1 листопада 2013 року ППВА у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську прийматимуть документи від заявників, які прописані або офіційно працюють/навчаються у Львівській, Івано-Франківській або Закарпатській областях.


Повідомлення про територіальні зміни у консульському окрузі Генерального Консульства Rеспубліки Польща у Львові
У зв´язку з Рішенням № 120 Міністра закордонних справ РП від 10 вересня 2013 р., ласкаво інформуємо, що від
25 вересня 2013 року консульський округ Генерального Консульства РП у Львові охоплює області: Львівську,
Івано-Франківську та Закарпатську.


У зв´язку з вищенаведеним, від 25 вересня 2013 року:
   Чернівецька область знаходиться у консульському окрузі Генерального Консульства РП
   у Вінниці,
   Тернопільська область знаходиться у консульському окрузі Генерального Консульства РП
   у Луцьку.
Просимо мешканців Тернопільської та Чернівецької областей, звертатися у консульських справах до відповідних
територіальних Консульств.
Справи, що були прийняті (зареєстровані) і незавершені до 25 вересня 2013 р. відносно осіб, що проживають
у Тернопільській та Чернівецькій областях, буде вести Генеральне Консульство РП
у Львові до 31 жовтня 2013 р.


28 жовтня 2013: Інформуємо, що у зв’язку зі святами 1 та 11 листопада всі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені.

11 вересня 2013: Інформуємо, що починаючи з 1 жовтня 2013 року Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Тернопіль буде приймати лише тих заявників, які офіційно прописані у Тернопільській, Волинській та Рівненській областях.

27 серпня 2013: Будь ласка, зверніть увагу, ППВА до Польщі у м. Сімферополь прийматиме заявників за новою адресою: Проспект Перемоги 28а, 3 поверх, офіс 303.
   
22 серпня 2013: Будь ласка, зверніть вашу увагу, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Ужгороді не прийматимуть документи дітей, які вписані до паспорта одного з батьків опікунів, без вклеєної до нього фотографії.
   
20 серпня 2013: Інформуємо, що з 20 серпня 2013 року години роботи кол-центру продовжено з 08:00 до 22:00, з понеділка по п'ятницю.

8 серпня 2013: Інформуємо, що у зв'язку зі святами усі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені 15 та 26 серпня.
   
2 серпня 2013: Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Чернівці
Починаючи з 9-го серпня 2013 року, Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у Чернівцях починає приймати заявки від імені Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.
   
2 серпня 2013: Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Ужгород
Починаючи з 9-го серпня 2013 року, Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі в Ужгороді починає приймати заявки від імені Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.
   
2 серпня 2013: Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Луганськ
Починаючи з 9-го серпня 2013 року, Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у Луганську починає приймати заявки від імені Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові.

30 липня 2013: Інформуємо, що починаючи з 31 липня 2013 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Рівне та м. Луцьк будуть приймати лише тих заявників, які офіційно прописані у Волинській та Рівненській областях.
   
23 липня 2013: Інформуємо, що починаючи з 25 липня 2013 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Вінниця та Житомир будуть приймати заявників виключно за попереднім записом. Заявники, що прийдуть без запису, прийняті не будуть.

10 липня 2013: Будь ласка, зверніть увагу на те, що з 10/07/2013 по 12/07/2013 р. ПППВА у м. Тернополі, Луцьку та Рівному не здійснюватимуть прийом документів. Особи, зареєстровані на подачу документів у вищезазначені дати, будуть прийняті з 15/07/2013 по 17/07/2013 р. В ці дні ППВА працюватимуть в режимі видачі паспортів та надання консультацій.
   
26 червня 2013: Інформуємо, що починаючи з 1 липня 2013 року Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Хмельницькому буде приймати заявників виключно за попереднім записом. Заявники, що прийдуть без запису, прийняті не будуть. Для того, щоб записатися на подачу документів, будь ласка,  натисніть тут.

11 червня 2013: Інформуємо, що 24 та 28 червня 2013 р. усі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені у зв’язку зі святами.

10 травня 2013: Інформуємо про зміну адреси ППВА у м. Донецьк: вул. Артема 51 А, БЦ «Green Plaza», 7 поверх, оф. 706.
   
10 травня 2013: Інформуємо, що 30 травня 2013 р. усі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні будуть зачинені 30 травня у зв’язку зі святом.
   
25 квітня 2013: Будь ласка, зверніть увагу на те, що з метою безпеки , дзвінки, що надходять з невизначених номерів, не будуть обслуговуватися колл-центром.

25 квітня 2013: Інформуємо про графік роботи Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі у період травневих свят:
1 – 6, 9 та 30 травня – усі ППВА до Польщі в Україні будуть зачинені.
10 травня – у ППВА у Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Сімферополі, Дніпропетровську та Донецьку НЕПРИЙОМНИЙ день. ППВА будуть працювати з метою видачі паспортів і надання консультацій.
ППВА у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Рівному та Одесі будуть працювати у звичайному режимі.

Зверніть, будь ласка, увагу, що у зв’язку зі святами доставка паспортів кур’єрською службою не буде відбуватися 1, 2, 3, 6, 9 та 10 травня.
   
25 квітня 2013: Будь ласка, зверніть увагу на те, що з метою безпеки , дзвінки, що надходять з невизначених номерів, не будуть обслуговуватися колл-центром.
   
16 квітня 2013: Інформуємо, що у зв’язку з опрацюванням великої кількості візових анкет Консульський Відділ Посольства Республіки Польща у Києві не прийматиме заяви на розгляд документів на термінові візи до відкликання.
   
Посольство застерігає Вас від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством, Генеральними Консульствами та Пунктом Прийому Візових Анкет. Дипломатичні представництва та Пункт Прийому Візових Анкет радять уникати даних дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію, надану такими особами. Особливо потрібно остерігатися Запрошень, які пропонують такі агенти – найчастіше ці документи є фальшивими.
   
Послуга призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет чи Посольства є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Ви також можете відвідати Пункт Прийому Візових Анкет без попереднього запису (окрім Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку), що є також БЕЗКОШТОВНО. Ні дипломатичні представництва Республіки Польщі, ні Пункт Прийому Візових Анкет не рекомендують співпрацювати з будь-якими не акредитованими агентствами. Ви можете самостійно призначити дату подачі документів онлайн або прийти до Пункту Прийому Візових Анкет для подачі документів без попереднього запису. Ви також можете призначити дату подачі документів зателефонувавши до кол-центру за номерами (+38 044 5945496, +38 032 2351776, +38 050 1179053) для цього Вам необхідно буде назвати прізвище та номер закордонного паспорту заявника.
   
Зауважте, що індивідуальні заявники мають можливість подавати документи до Пункту Прийому Візових Анкет або безпосередньо до Посольства чи Консульства.
__________________________________________________________________________________
16 квітня 2013: Інформуємо, що у зв’язку з опрацюванням великої кількості візових анкет Консульський Відділ Посольства Республіки Польща у Києві не прийматиме заяви на розгляд документів на термінові візи до відкликання.

29 березня 2013: Інформуємо про наступне:


2 та 3 квітня – ППВА у Луцьку та Рівному прийматимуть виключно тих заявників, що записалися на подачу документів. Заявники, що не бул записані на подання документів, не будуть прийняті в ці дні.


5 та 8 квітня – неприйомний день у ППВА у Вінниці, Хмельницькому та Житомирі. ППВА будуть працювати лише з метою видачі паспортів та консультацій.
8, 9 та 10 квітня - неприйомний день у ППВА у Києві та Одесі. ППВА будуть працювати лише з метою видачі паспортів та консультацій.
   
25 березня 2013: Інформуємо, що у зв’язку з погіршенням погодних умов в Україні доставка паспортів кур’єрською службою може відбуватися із затримкою. Приносимо вибачення за тимчасові незручності і сподіваємося на розуміння.
   
22 березня 2013: Інформуємо, що 1 квітня 2013 р. Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Рівному, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Одесі, Сімферополі, Вінниці, Хмельницькому та Житомирі будуть ЗАЧИНЕНІ.
   
13 грудня 2012: Інформуємо, що з 17/12/2012 Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Івано-Франківську та Тернополі прийматимуть документи на виготовлення візи виключно особисто від заявників. Неособисте подання документів можливе лише у випадку: подачі документів батьками/офіційними опікунами за неповнолітніх дітей або акредитованим туристичним агенством.
   
13 грудня 2012: Повідомляємо Вам, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Луцьку, Рівному, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку приймають страхові поліси (оригінал та копію) лише з оригіналом (та копією) квитанції про оплату (в квитанції повинна бути зазначена наступна інформація: ПІБ заявника, який оплатив, і призначення платежу). Сума франшизи страхового полісу не повинна перевищувати 150 € а сума покриття – мінімум 30 000 €. У страховому полісі обов’язково повинна бути зазначена інформація про те, що «Страховий захист надається згідно з «Рішенням Ради ЄС 2004/12/WE відносно медичного страхування подорожуючих за кордон». Страхові поліси, які не задовольнятимуть цих вимог не будуть прийматися.
У Харківському консульському окрузі представники туристичних агенцій, що подають документи до ППВА у Харкові, Дніпропетровську та Донецьку повинні надати оригінал банківської квитанції про оплату страхового полісу, у якій зазначені всі номери придбаних страхових полісів ПІБ заявників, для яких було придбано страховий поліс, або підтвердження банківського переведення готівки, у якому так само буде зазначена інформація про ПІБ заявників, для яких було придбано страховий поліс.
   
6 грудня 2012: Інформуємо, що з 03/12/2012 Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Івано-Франківську та Тернополі приймають виключно тих заявників, котрі офіційно зареєстровані у таких областях: Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська та Чернівецька. Приносимо вибачення заявникам з офіційною реєстрацією в інших, ніж зазначені вище, областях, котрі реєструвалися на подачу документів до ППВА у Львові, Івано-Франківську та Тернополі до 03/12/2012. Рекомендуємо звертатися до ППВА у відповідній Вашій офіційній реєстрації області.
   
27 вересня 2012: Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 1.10.2012 Ви маєте також можливість записатися на подачу документів до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі за допомогою кол-центру за телефонами: +38 044 5945496;+38 032 2351776; +38 050 1179053. Групам, що складаються більше ніж з 10 осіб і подорожують до Польщі, щоб взяти участь у культурних або спортивних заходах, необхідно надіслати дані до нас на поштову скриньку. Для більш детальної інформації – натисніть тут
   
13 вересня 2012: Інформуємо Вас, що згідно з угодою між Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України, підписаною 6 червня 2012 року у Перемишлі, громадяни України, що їдуть до Польщі на підставі національної D візи звільняються з оплати візового збору з 15.09.2012.
   
12 вересня: Повідомляємо Вам, що у випадку подачі документів на туристичну візу до ППВА у Луцьку та Рівному необхідно надати підтвердження 100% оплати готелю.
   
30 липня 2012: Повідомляємо Вам, що з 3 вересня 2012 р. ППВА в Одесі починає приймати заяви від імені Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі від усіх заявників, окрім тих, хто має Карту Поляка, а також тих, що подорожують до Польщі у зв’язку з надзвичайною ситуацією.
   
Зауважте, будь ласка, що до Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі у Луцьку та Рівному можуть подавати документи лише ті громадяни України, які офіційно зареєстровані на території Рівненської та Волинської області.
   
Повідомляємо Вам, що починаючи з 1 травня 2012 р. Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві прийматиме документи виключно за попереднім записом. Документи заявників, які відвідають ППВА без попереднього запису, прийматись до розгляду не будуть. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що запис на подачу документів є БЕЗКОШТОВНИМ. Щоб призначити дату подачі документів – натисніть тут.
   
Будь ласка, зауважте, що під час оплати візового збору Вам необхідно надати копію 1-6 (за наявності будь-якої інформації на них) сторінки українського паспорту у касі банку.
   
Повідомляємо Вам, що з 17.04.2012 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Харкові, Дніпропетровську та Донецьку прийматимуть документи виключно за попереднім записом. Документи заявників, які відвідають ППВА без попереднього запису, прийматись до розгляду не будуть. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що запис на подачу документів є БЕЗКОШТОВНИМ. Щоб призначити дату подачі документів – натисніть тут.
   
Повідомляємо Вам, що з 02.04.2012 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Тернополі та Івано- Франківську прийматимуть медичні страхові поліси, які містять наступну інформацію: зона покриття – Європа, Шенген або весь світ, сума покриття на особу - 30000 €, сума франшизи не повинна перевищувати 150 €. Всі дані заявника в страховому полісі повинні бути правильними (ПІБ, повна адреса, номер паспорту та дата народження). При одноразовій поїздці, період страхування повинен бути на 15 днів більший ніж дата дії візи. Страховий поліс повинен бути поданим з оригіналом квитанції про оплату.
   
Повідомляємо Вам, що з 22.03.2012 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Тернополі та Івано-Франківську прийматимуть документи виключно за попереднім записом. Документи заявників, які прийдуть до ППВА без попереднього запису прийматись до розгляду не будуть. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що запис на подачу документів є БЕЗКОШТОВНИМ. Щоб призначити дату подачі документів – натисніть тут.
   
Повідомляємо Вам, що з 1 грудня 2011 року громадяни України, які офіційно зареєстровані на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей можуть подавати документи на отримання візи з метою закупівельного туризму. Щоб отримати дану візу вперше, заявнику необхідно надати прохання про видання візи для «покупок», а також пакет документів, які зазначені в рубриці «Необхідні документи». Перша така віза є короткостроковою візою одноразового в’їзду і видається на 7 днів.

Наступна віза є багаторазовою терміном дії до одного року і видається за умови пред’явлення оригіналів іменних чеків як підтвердження здійснення покупок у Польщі під час першого в’їзду, а також надання прохання про видання такої візи.
   
Посольство застерігає Вас від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством, Генеральними Консульствами та Пунктом Прийому Візових Анкет. Дипломатичні представництва та Пункт Прийому Візових Анкет радять уникати даних дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію, надану такими особами. Особливо потрібно остерігатися Запрошень, які пропонують такі агенти – найчастіше ці документи є фальшивими.
   
Послуга призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет чи Посольства є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Ви також можете відвідати Пункт Прийому Візових Анкет без попереднього запису (окрім Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку), що є також БЕЗКОШТОВНО. Ні дипломатичні представництва Республіки Польщі, ні Пункт Прийому Візових Анкет не рекомендують співпрацювати з будь-якими не акредитованими агентствами. Ви можете самостійно призначити дату подачі документів онлайн або прийти до Пункту Прийому Візових Анкет для подачі документів без попереднього запису. Ви також можете призначити дату подачі документів зателефонувавши до кол-центру за номерами (+38 044 5945496, +38 032 2351776, +38 050 1179053) для цього Вам необхідно буде назвати прізвище та номер закордонного паспорту заявника.
   
Зауважте, що індивідуальні заявники мають можливість подавати документи до Пункту Прийому Візових Анкет або безпосередньо до Посольства чи Консульства.

 
Назад до змісту | Назад до головного меню