Додаткові послуги - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

Додаткові послуги

 

Будь ласка, зверніть увагу, що ви можете скористатися нижче зазначеними  послугами у Пунктах Прийому Візових Анкет, за номінальною ціною.

Послуга кур’єрської доставки


Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Пункт Прийому Візових Анкет уклав угоду з кур’єрською службою ТММ в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти кур’єром. Маючи відмінну мережу офісів, ТММ може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

На даний момент вартість даної послуги становить 75 гривень за 1 паспорт і вказана у розділі Візовий збір. Натисніть тут, щоб ознайомитися зі списком міст, на які розповсюджується доставка кур’єрською службою
Будь ласка, зверніться до працівника Пункту Прийому Візових Анкет для подальшої інформації.

Фотопослуги / Автоматична фотокабіна


Ви можете скористатися послугами автоматичної фотокабіни та самостійно зробити фото паспортного формату 3.5 Х 4.5 безпосередньо в приміщенні ППВА. Автомат простий у використанні, а готові фото можна отримати вже за 45 секунд!

Вартість становить 30 гривень за 6 фотографій і вказана у розділі Візовий збір.

Зауважте, на даний момент немає можливості зробити фото у ППВА у м. Житомир, Вінниця та Хмельницький.

Медичний страховий поліс


Додатково у ППВА існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.

SMS послуга (безкоштовно)


Ми намагаємося пропонувати заявникам найновітніші послуги для того, щоб підвищити рівень задоволення клієнта. Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід заявника, Пункт Прийому Візових Анкет вважає своєю перевагою запропонувати новітню сучасну SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.

При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви. Ця послуга підтримує передачу SMS на обраній Вами мові – англійська, українська та польська. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника, інформуючи про статус візової заявки.

 
Назад до змісту | Назад до головного меню