Контакти - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

Контакти

Консульські округи

Відповідно до статті 6 Візового Кодексу, розгляд та рішення щодо візових заявок повинні приймати консульства уповноважених держав-членів ЄС, в межах юрисдикції яких заявник законно проживає. Консульства уповноважених держав-членів ЄС повинні розглядати та приймати рішення щодо заявок, поданих громадянами третіх країн, які законно перебувають, але не проживають в межах їх юрисдикції, якщо заявник надав пояснення подання заявки до вказаного Консульства. Зігдно зі ст. 7 Візового Кодексу, Громадяни третіх країн, які легально перебувають на території держави-члена ЄС, та які зобов'язані отримати візу для в'їзду на територію однієї або декількох держав-членів ЄС, повинні подати візову заявку до консульства уповноваженої держави-члена ЄС відповідно до Статті 5 (1) або 2.

Візові заяви подаються до відповідного Генерального Консульства, яке має повноваження на певній території, де законно проживає заявник (на підставі прописки або відповідно до місця роботи / навчання).

Заявники, які хочуть подати документи на отримання національної візи, можуть скористатися послугами Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні, здійснивши попередній запис на подачу документів. Заявники, які хочуть подати документи на отримання візи Шенген, можуть скористатися послугами Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні без попереднього запису.

Також інформуємо, що кожен заявник, який планує подавати документи на візу має можливість подавати документи безпосередньо у Консульській установі при умові попередньої реєстрації на інтернет-сторінці https://www.e-konsulat.gov.pl/

Підстава для прийняття документів:

   на національну візу – офіційна реєстрація у відповідному консульському окрузі
   на отримання візи Шенген – документи, які підтверджують факт роботи чи навчання у відповідному консульському окрузі, реєстрація у відповідному консульському окрузі

Заявники, котрі зареєстровані у Луганській або Донецькій області, можуть подавати документи на отримання візи в будь-якому ППВА на території України за умови надання одного з документів, вказаних нижче:

   у випадку подачі документів на національну візу: довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області

   у випадку подачі документів на візу Шенген:
       документи, які підтверджують факт роботи у відповідному консульському окрузі
       документи, які підтверджують факт навчання в відповідному консульському окрузі
       довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області

Територіальна компетенція Генеральних Консульств Республіки Польща в Україні та Консульського відділу Посольства РП в Україні
Генеральне Консульство у Львові: Львівська, Івано-Франківська та Закарпатська області.
Генеральне Консульство у Харкові: Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська та Запорізька області.
Генеральне Консульство у Вінниці: Вінницька, Чернівецька, Житомирська та Хмельницька області Генеральне Консульство в Луцьку: Волинська, Рівненська та Тернопільська області.
Генеральне Консульство в Одесі: Одеська, Херсонська та Миколаївська області.
Консульський відділ Посольства РП в Україні: м. Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська та Кіровоградська області.

 
Назад до змісту | Назад до головного меню