Новини і повідомлення - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

Новини і повідомлення

Як відправити документи через "Нова Пошта" щоб отримати візу?!

 
 

12.03.2021

Шановні Клієнти!

Інформуємо Вас, що починаючи з 15 березня 2021 року подача документів до ППВА в Україні у форматі «Поштового відправлення» відбуватиметься лише на підставі попередньої реєстрації. Зробивши передоплату в банку, зачекайте, поки кол-центр зв’яжеться з вами, щоб підтвердити дату відправлення документів.

Надсилання заяви на візу в іншу дату, крім призначеної вам системою, може призвести до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів. ППВА не несе відповідальності за період обробки заявок, надісланих в іншу дату, ніж була призначена вам системою.

Заявники, які сплатили збір за подачу документів у форматі «Поштового відправлення» до 14 березня 2021 року, можуть відправити документи до ППВА до 26 березня 2021 року. Надсилання документів в інший термін до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів.

Щоб дізнатися більше – настисніть тут

03.02.2021

Шановні Клієнти!

Інформуємо Вас, що починаючи з 08 лютого 2021 року Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі будуть приймати анкети виключно заповнені онлайн. Анкети заповнені вручну прийматися до розгляду не будуть.

Для того, щоб заповнити анкету онлайн натисніть тут

24.02.2021


Шановні Клієнти!

Прагнемо звернути Вашу увагу, що надсилаючи документи у форматі поштового відправлення:

копії документів мають буди формату А4 та гарної якості;

у візовому формулярі (анкета) мають бути заповнені абсолютно всі пункти без винятку.

Документи у яких анкети мають не заповнені поля або надіслані копії документів є не читабельними не можуть бути прийняті у опрацювання.

Приклад заповненої анкети на національну візу можна побачити тут


13
січня 2021

Шановні клієнти,

Інформуємо, що через введення карантину в період з 11.01 по 25.11, час опрацювання заявок на візу буде продовжено. Також буде подовжено час очікування на подання заяв на візу безпосередньо у ППВА. Для вашої зручності та безпеки співробітників та клієнтів ППВА ми пропонуємо можливість подання документів у кореспонденційному форматі - навіть у день сплати сервісного збору за послуги ППВА.

Крім ми хотіли б повідомити вам, що з 11 по 25 січня ППВА у Києві не приймає заявників особисто, а тільки у кореспонденційному форматі.

24 грудня 2020

Шановні Клієнти! У зв’язку зі святами у грудні 2020 – січні 2021 та встановленими згідно них вихідними днями люб’язно вас інформуємо про графік роботи:

Пункти прийому візових анкет:

24 грудня – немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Львів, Івано Франківськ, Ужгород, Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
28 і 29 грудня– немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Рівне, Тернопіль,Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
30 грудня– немає прийому візових заявок, а лише видача паспортів у ППВА м. Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Київ, Кропивницький, Луцьк, Рівне, Тернопіль,Одеса та Херсон. Всі інші ППВА працюють в звичайному режимі;
31 грудня – всі ППВА працюють у режимі видачі паспортів до 16:00.
1, 7 і 8 січня 2020 р. – ППВА зачинені.
Кол центр (вхідна та вихідна лінії):

24 грудня – вхідна та вихідна лінії працюють у звичному режимі з 9:00 до 21:00
25 грудня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті
31 грудня – вхідна та вихідна лінії кол центру працюють до 16:30
1 січня – вхідна та вихідна лінії кол центру закриті
Ідея банк

31 грудня 2020 р – банк приймає оплати до 13.00

Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульським відділом може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

news-icon28 November 2020
Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Одесса та Херсон відновлює свою діяльність 30 листопада 2020 р . Для клієнтів мав підтверджену дату на 25,26,27 листопада – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження нової дати подачі документів.


??
November 2020
Шановні Клієнти,

Прагнемо Вас повідомити, що у зв’язку із змінами до Закону про іноземців від 1 грудня 2020 року особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні будуть пред’явити медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро. Страховий поліс має покривати всі дні запланованого перебування.

Також хочемо зазначити, що з 1 грудня також буде змінюватися перелік страхових компаній, що пропонують страхування, яке відповідає вимогам вищезазначених нормативних актів. закон.

?? November 2020

Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів у Одессі, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Одеському консульському окрузі (м.Одесса,м.Херсон) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 25 листопада 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 25 листопада 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

?? November 2020
Шановні Клієнти!

Тепер Вам не потрібно очікувати дату реєстрації для того, щоб подати документи.

Для Вашої зручності та в цілях дотримання усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА, Ви можете подати документи у форматі „Поштового Відправлення” у будь-який зручний для Вас час, включаючи день оплати за послуги Візового центру. Для детальної інформації натисніть тут04
листопада 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що у зв’язку з загостренням пандемії COVID-19 візовий центр рекомендує не відвідувати центри особисто, а надсилати документи у форматі поштового відправлення. Стосується таких консульських округів: Київ, Одеса, Харків, Львів, Луцьк.

22 жовтня 2020
Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Харківському консульському окрузі (м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА від 26 жовтня. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 12 по 26 жовтня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 26 жовтня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

23 жовтня 2020
Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Вінниці відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Вінницькому консульському окрузі (м.Вінниця, м.Хмельницький, м.Житомир, м.Чернівці) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА від 19 жовтня. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 08 по 16 жовтня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 19 жовтня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

13
жовтня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Вінниці відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Вінницькому консульському окрузі (м.Вінниця, м.Хмельницький, м.Житомир, м.Чернівці) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА від 19 жовтня. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 08 по 16 жовтня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 19 жовтня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

13
жовтня 2020

Шановні клієнти, прагнемо нагадати, що 14 жовтня в Україні є Державне свято - День захисника України, тому день вільний від роботи. Пункти прийому візових анкет, кол-центр (вхідні та вихідні лінії) та банки будуть закриті.10
жовтня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що Пункт Прийому Візових Анкет у м. Львів тимчасово призупиняє роботу з 12 жовтня 2020 р. і до наступного повідомлення.

Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 12 жовтня 2020 р. і далі. Просимо надсилати документи у форматі поштового відправлення або зачекати на нову дату реєстрації до ППВА.

З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорта.

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.1
0 жовтня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів Генеральне Консульство РП у м.Харків пункти прийому візових анкет до Польщі у Харківському консульському окрузі (м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 12 жовтня 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 12 жовтня 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

Увага! Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до м.Харків, м.Дніпро, м.Запоріжжя, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття Генерального Консульства РП у м.Харків.

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.07 жовтня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів Генеральне Консульство РП у Вінниці, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Вінницькому консульському окрузі (м.Вінниця, м.Хмельницький, м.Житомир, м.Чернівці) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 08 жовтня 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 08 жовтня 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорту.

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

Шановні Клієнти, інформуємо, що в зв'язку з плановими роботами в період 00:30 - 07:30 11.10.2020 сервіс прийому платежів ПриватБанк буде недоступним.


05 жовтня 2020

Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункт Прийом Візових Анкет до Польщі м. Рівне відновлює свою діяльність 05 жовтня 2020 р . Для клієнтів хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів.25 вересня 2020


Шановні Клієнти, інформуємо вас, що 28 вересня 2020 р. Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Києві відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Київському консульському окрузі (м. Київ та м. Кропивницький) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 21 по 25 вересня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 28 вересня 2020 р. і пізніше будуть прийняті у ППВА згідно дати та години реєстрації.

Інформуємо Клієнтів, які подають документи до ППВА Київського, Одеського, Харківського, Вінницького консульських округів у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.31
серпня 2020

Шановні Клієнти - громадяни Білорусі, просимо вас ознайомитись із важливою інформацією про правила подачі документів на отримання візи - натисніть тут.14
серпня 2020

Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Львова, Івано – Фраківська та Ужгорода відновлюють свою діяльність 21 серпня 2020 р . Для клієнтів хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів.


07 серпня 2020

У зв’язку з тим, що Консульство Республіки Польща у м. Львові зачинено, Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Львова, Івано-Франківська та Ужгорода тимчасово призупиняють прийом документів з 10 серпня 2020 року і до наступного повідомлення.

Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 10 серпня 2020 р. і далі прохання зачекати на нову дату реєстрації до ППВА (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу).

Увага! Просимо Вас в цей період НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи Новою Поштою до Львова, Івано-Франківська та Ужгорода, оскільки їх розгляд розпочнеться лише після відновлення роботи ППВА.

Видача документів здійснюється у звичайному режимі, попередньо здійснивши реєстрацію за посиланням

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у м. Івано-Фраківськ відновлює свою діяльність 10 серпня 2020 р. Для клієнтів, хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів. У випадку подачі документів у форматі поштового відправлення натисніть тут.


Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункт прийому візових анкет у м. Івано-Франківськ тимчасово призупиняє роботу з 20 липня 2020 р. і до наступного повідомлення.

Для Клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 20 липня 2020 р. і далі, ми пропонуємо обрати одну з наведених нижче опцій подачі документів:

- скористатися послугою подачі документів у форматі Поштового відправлення через кур’єрську службу «Нова Пошта», відправивши пакет документів на відділення «Нової Пошти» № 75 за адресою: м. Львів, вул. Газова, 5а. Перед відправкою документів просимо вас детально ознайомитись з правилами подачі документів у форматі Поштового відправлення за наступним посиланням на наш веб-сайт

Увага! Просимо вас на період закриття ППВА НЕ ВІДПРАВЛЯТИ документи до Івано-Франківська, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відкриття ППВА.

або

- зачекати на нову дату реєстрації до ППВА (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

З Клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорту.

Просимо вас уважно перевіряти новини та повідомлення, опубліковані на даному веб-сайті.

   26 червня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що з 3 липня 2020 р. Пункти прийому візових анкет (ППВА) у м. Луцьк, Львів та Ужгород відновлюють прийом заяв на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР). Подача документів можлива лише за попереднім записом до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА – натисніть тут.

Для того, щоб зареєструватися до ППВА потрібно здійснити попередню оплату сервісного збору у відділенні Ідея банку або Кредобанку. Прийом оплат сервісного збору у відділеннях Ідея банку можлвий з 1 липня 2020 р., а у відділеннях Кредобанку - з 2 липня 2020 р.


22 червня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) будуть зачинені 29 червня 2020 р. у зв'язку зі святом Дня Конституції України.22 червня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Пункт прийому візових анкет (ППВА) у м. Рівне відновлює свою діяльність 26 червня 2020 р. Прийом візових заяв та отримання паспортів у ППВА буде відбуватись виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою подачі візової заявки – натисніть тут. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою отримання паспорта – натисніть тут. Звертаємо увагу, що всі зареєстровані до ППВА клієнти будуть прийняті лише у свою годину реєстрації. Клієнти, які спізняться на свою годину реєстрації або прийдуть раніше своєї години реєстрації не будуть прийняті у ППВА. Отримання консультації можливе виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА або на інформаційній лінії Кол центру. Перед відвідуванням ППВА просимо вас уважно ознайомитись з ПРАВИЛАМИ відвідування ППВА (див. нижче на даній сторінці).


12 червня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що здійснити оплату сервісного збору для реєстрації до Пунктів прийому візових анкет (ППВА) з метою подачі документів на візу до Польщі відтепер можливо онлайн на офіційному веб-сайті КредоБанку або на офіційному веб-сайті / через мобільний додаток ПриватБанку у додатку «Приват24». Для здійснення оплати онлайн необхідно відвідати офіційний веб-сайт КредоБанку https://newclient.kredobank.com.ua/visa/ або ПриватБанку https://privatbank.ua/apps/privat-24. Щоб детальніше ознайомитись із процесом реєстрації до ППВА – натисніть тут.


05 червня 2020

Інформуємо, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) будуть зачинені 8 червня 2020 р. у зв'язку зі святом Трійці.

29.05.2020

Інформуємо, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) відновлюють свою діяльність 3 червня 2020 р.

Дотримуючись усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА та соціальне дистанціювання всередині ППВА та поза його межами, починаючи з 3 червня 2020 р. ППВА будуть обслуговувати клієнтів виключно згідно наведеного нижче формату:

   Подача документів у ППВА для всіх візових категорій (національна віза – тип Д, віза Шенген – тип С) виключно згідно попередньої реєстрації (для отримання детальної інформації – натисніть тут)
   Відділення банків розпочнуть прийом платежів для здійснення попередньої реєстрації до ППВА: Кредо банк та Ідея банк – з 2 червня 2020 р., ПриватБанк – з 5 червня 2020 р.
   Подача документів на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР) наразі недоступна. - - Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення прийому заявок на МПР у ППВА у м. Львів, Ужгород, Луцьк
   Отримання паспортів у ППВА виключно згідно попередньої реєстрації онлайн на даному вебсайті або замовивши послугу кур’єрської доставки паспорта на відділення «Нової пошти»
   Отримання консультації щодо процесу подачі візової заяви виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА або Кол центру (для отримання адрес електронної скриньки ППВА відповідно до консульського округу – натисніть тут).

   Можливість отримання консультації у ППВА відсутня

   Наші Пугкти прийому візових анкет (ППВА) дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

   ПРАВИЛА, ЯКИХ ПОВИННІ ДОТРИМУВАТИСЬ ВСІ КЛІЄНТИ, ВІДВІДУЮЧІ ППВА:
       Вхід до Пункту прийому візових анкет можливий лише за попередньою реєстрацією і лише в призначений час – як для подачі документів, так і для отримання паспорту.
       Якщо Ви спізнилися на годину своєї реєстрації або прийшли раніше години реєстрації, нажаль, ми не зможемо Вас обслужити.
       Вхід до Пункту прийому візових анкет дозволений лише клієнтам, які мають реєстрацію. Всі інші особи не мають права заходити до приміщення ППВА.
       Температурний скринінг на вході у ППВА.
       Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки ППВА.
       Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м).
       Обов’язкове використання масок та рукавичок.
       Наявність при собі власної ручки для підписання документів в ППВА. Ваша безпека – наш пріоритет!


04.05.2020

Звертаємо Вашу увагу, що через пандемічні та карантинні заходи COVID-19, які були впроваджені Кабінетом Міністрів України, Пункти прийому візових анкет зачинені до моменту зняття карантинних заходів урядом України.

Люб’язно просимо Клієнтів не відвідувати Пункти прийому візових анкет та зберігати соціальну дистанцію.

Ми розуміємо, що Ви з нетерпінням чекаєте на подачу заяви на отримання візи до Польщі. Посольство Республіки Польща та компанія VFS розуміють Ваші потреби та намагаються надати послуги Вам у максимально зручний спосіб.

Якщо ви вже подали заявку на отримання візи до 16 березня 2020 року, співробітники Пункту прийому візових анкет невдовзі зв’яжуться з Вами щодо статусу Вашої заявки на видачу візи та доставки паспорта через індивідуальний кур'єрський процес. Пункти прийому візових анкет зв’язуються з Клієнтами і Ви незабаром отримаєте дзвінок. Переконайтеся, що Ваш номер телефону, який був зазначений під час подачі заявки, активний та доступний.

Якщо Ви вже раніше здійснили передоплату в Idea або Kredo банку і чекаєте на подачу заяви на отримання візи, VFS спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці організовує спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення», що дозволить Вам зручно подати заяву на візу за посередництвом поштового сервісу. Ми незабаром зв’яжемося з Вами, щоб пояснити кроки, які необхідно дотримуватися, щоб подати Ваші документи. Будь ласка, переконайтеся, що Ваш номер телефону, зазначений під час оплати в банку, активний і доступний. Процес організований за принципом "перша оплата - перша послуга".

Будь ласка, натисніть тут, щоб дізнатись детальний покроковий процес подачі візової заявки через спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення» та для короткого огляду даного процесу натисніть тут, щоб завантажити презентацію.

* Спеціальна «Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення» доступна лише для громадян України, які хочуть подати заяву на отримання національної візи до Польщі з метою праці в Польщі. Іноземним громадянам та Клієнтам, які бажають подати заявку на отримання шенгенської візи, доведеться чекати, поки Пункти прийому візових анкет відкриються після закінчення карантинного періоду.

Клієнти, які бажають подати заявку на отримання польської візи та ще не здійснили попередню оплату: VFS Global розглядає всі можливості якнайшвидше розпочати прийом документів, однак, на жаль, через встановлені обмеження COVID-19, це вимагає часу та додаткового тестування. Ми вдячні за Ваше терпіння та розуміння. Ми робимо все можливе, щоб надати Вам готове до використання та безпечне рішення до 15.05.2020 року. Будь ласка, відвідуйте наш веб-сайт регулярно, щоб переконатися, що Ви володієте актуальною інформацією.


20.03.2020

Інформуємо, що у звязку із глобальними заходами щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу) та місцевими урядовими вказівками щодо тимчасово призупинення роботи підприємств, Пункти прийому візових анкет до Польщі будуть тимчасово зачинені до подальшого повідомлення.
Просимо вас уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення роботи ППВА. Щойно ППВА буде відновлено роботу у вас буде можливість отримати паспорт.
Інформуємо, що в якості запобіжного заходу щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу), починаючи з 16 березня 2020 року до подальшого повідомлення, відділення Кредо банку і, починаючи з 20 березня 2020 року до подальшого повідомлення, відділення Ідея банку будуть зачинені на прийом оплат сервісного збору для здійснення реєстрації до Пунктів прийому візових анкет з метою подачі документів.

Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи відділень банків.

Шановні Клієнти! У зв’язку з тим, що починаючи з 16 березня 2020 року до подальшого повідомлення всі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі (ППВА) зачинені, просимо вас ознайомитись з інформацією, що стосується Клієнтів, які здійснили оплату сервісного збору з метою отримання реєстрації на подачу документів до ППВА:

якщо оплата сервісного збору була вами здійснена до 12 березня включно і вже є підтверджена вами дата реєстрації до ППВА на подачу документів починаючи з 16 березня і далі, таку реєстрацію буде анульовано, а нову дату подачі вам буде призначено на підставі вже здійсненої вами оплати, щойно ППВА відновлять свою діяльність у повному обсязі;
якщо оплата сервісного збору була здійснена після 13 березня і далі, реєстрації будуть призначені на підставі здійснених вами оплат щойно ППВА відновлять свою діяльність у повному обсязі.
Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи ППВА. Щойно ППВА буде відновлено роботу, з вами зв’яжеться оператор Кол центру і повідомить про нову дату реєстрації до ППВА.


13 березня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 16 березня 2020 р.:
   6 березня 2020

Шановні Клієнти! У зв’язку зі святом Міжнародного жіночого дня 8 березня люб’язно вас інформуємо про графік роботи 9 березня 2020 р.:

   Консульських установ – вихідний день.
   ППВА – вихідний день.
   Кол центр (вхідна та вихідна лінії) – вихідний день.
   Ідея банк та Кредо банк – вихідний день.

Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульською установою може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   31 січня 2020

Шановні Клієнти, звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 р. вступає в дію новий Шенгенський Кодекс, у зв’язку з чим просимо вас ознайомитись з новими правилами подачі документів на візу Шенген (короткострокова віза на термін перебування в зоні Шенген до 90 днів):

Стосується громадян всіх країн:

   Новий формуляр анкети на візу Шенген. Завантажити бланк анкети – натисніть тут (див. розділ «Візові формуляри»).

   Увага! ППВА не прийматиме візових анкет старого зразка. В ППВА Вам буде запропоновано перезаповнити візову анкету самостійно або скористатися додатковою послугою ППВА заповнення візової анкети працівником ППВА (більше інформації – натисніть тут).

   Подавати документи можна тепер за 6 місяців до запланованої подорожі, але не пізніше ніж за 15 днів до дня подачі документів на візу. Розгляд візової заявки може займати до 45 календарних днів.

   Стосуються громадян всіх країн окрім громадян: України, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії, Македонії, Молдови, Сербії, Чорногорії:
   Оплата консульського збору змінюється з 60 на 80 євро, для дітей від 6 до 12 років – 40 євро.

Оплата консульського збору за подачу візової заявки на національну візу до Польщі для іноземних громадян змінюється з 60 євро на 80 євро. Для громадян України подача візової заявки на національну візу до Польщі залишається безкоштовною.

   31 січня 2020

Збільшення зборів за оформлення віз.

Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість консульського збору за оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років консульський збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що вхід до Київського Візового Центру для осіб, які подають документи на Польщу починається виключно за 15 хвилин до часу Вашої реєстрації. Будь ласка, приходьте вчасно.

Шановні Клієнти,інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 27 січня 2020 р.:


ПОРЯДОК ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ
Дізнатися більше...

 
Назад до змісту | Назад до головного меню