ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

Реєстрація

Призначення дати подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет

Натисніть тут для призначення дати подачі документів
Натисніть тут щоб змінити або відмінити дату подачі документів*
Натисніть тут для того, щоб надрукувати лист-підтверження запису

ЗВЕРНІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, УВАГУ: ЯКЩО ВАМ НЕ ВДАЛОСЯ ПРИЗНАЧИТИ ДАТУ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ВЕБ-СТОРІНЦІ, ВИ МОЖЕТЕ ТАКОЖ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ДО КОЛ-ЦЕНТРУ ЗА НАСТУПНИМИ НОМЕРАМИ:

+38 044 5945496
+38 032 2351776
+38 050 1179053
08:00 – 18:00, з Пн. по Пт.

У випадку консультацій Ви можете відвідати ППВА без попереднього запису, або зателефонувати до кол-центру.

Вся інформація, яка надається при призначенні дати подачі документів, повинна бути достовірною та точною. У випадку, якщо дані міститимуть помилки, документи прийматись до розгляду не будуть. Будьте уважні, вибираючи візову категорію, на яку Ви складаєте документи. У випадку вибору невірної категорії візи Ваші документи можуть бути не прийняті до розгляду.

* Будь ласка, змініть або відмініть призначену Вами дату, якщо подача документів у визначений Вами день неможлива. Зауважте, що змінити/відмінити дату можливо за 24 години до призначеної дати подачі документів.

Зауважте, будь ласка, що документи для отримання візи до Польщі необхідно подавати до ППВА того Консульського округу, у якому Ви прописані.

Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві приймає заявників, що офіційно зареєстровані або офіційно працюють (мають трудову книжку або довідку з роботи/університету про працевлаштування/навчання) у таких областях:
місто Київ, області: Черкаська, Чернігівська, Київська, Кіровоградська.

Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у Житомирі, Вінниці, Хмельницькому приймають заявників, що офіційно зареєстровані або офіційно працюють (мають трудову книжку або довідку з роботи/університету про працевлаштування/навчання) у таких областях:
Хмельницька, Вінницька, Житомирська.

Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у у Харкові, Дніпропетровську та Донецьку приймають заявників, що офіційно зареєстровані у таких областях:
Луганська, Полтавська, Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Сумська, Запорізька.

Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Львові, Івано-Франківську та Тернополі приймають заявників, що офіційно зареєстровані у таких областях:
Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Закарпатська.

Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Луцьку та Рівному приймають лише тих заявників, що офіційно зареєстровані або офіційно працюють (мають трудову книжку або довідку з роботи/університету про працевлаштування/навчання) у таких областях:
Рівненська, Волинська.

Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у Одесі приймають заявників, що офіційно зареєстровані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання, копію трудової книжки та умову про оренду житла / довідку з гуртожитку) у таких областях:
Херсонська, Одеська, Миколаївська

Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі у Сімферополі приймають заявників, що офіційно зареєстровані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання) у таких областях:
місто Севастополь, Автономна Республіка Крим,
Назад до змісту | Назад до головного меню