Новини і повідомлення - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

Новини і повідомлення

 


 13 березня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 16 березня 2020 р.:
   6 березня 2020

Шановні Клієнти! У зв’язку зі святом Міжнародного жіночого дня 8 березня люб’язно вас інформуємо про графік роботи 9 березня 2020 р.:

   Консульських установ – вихідний день.
   ППВА – вихідний день.
   Кол центр (вхідна та вихідна лінії) – вихідний день.
   Ідея банк та Кредо банк – вихідний день.

Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульською установою може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   31 січня 2020

Шановні Клієнти, звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 р. вступає в дію новий Шенгенський Кодекс, у зв’язку з чим просимо вас ознайомитись з новими правилами подачі документів на візу Шенген (короткострокова віза на термін перебування в зоні Шенген до 90 днів):

Стосується громадян всіх країн:

   Новий формуляр анкети на візу Шенген. Завантажити бланк анкети – натисніть тут (див. розділ «Візові формуляри»).

   Увага! ППВА не прийматиме візових анкет старого зразка. В ППВА Вам буде запропоновано перезаповнити візову анкету самостійно або скористатися додатковою послугою ППВА заповнення візової анкети працівником ППВА (більше інформації – натисніть тут).

   Подавати документи можна тепер за 6 місяців до запланованої подорожі, але не пізніше ніж за 15 днів до дня подачі документів на візу. Розгляд візової заявки може займати до 45 календарних днів.

   Стосуються громадян всіх країн окрім громадян: України, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії, Македонії, Молдови, Сербії, Чорногорії:
   Оплата консульського збору змінюється з 60 на 80 євро, для дітей від 6 до 12 років – 40 євро.

Оплата консульського збору за подачу візової заявки на національну візу до Польщі для іноземних громадян змінюється з 60 євро на 80 євро. Для громадян України подача візової заявки на національну візу до Польщі залишається безкоштовною.

   31 січня 2020

Збільшення зборів за оформлення віз.

Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість консульського збору за оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років консульський збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що вхід до Київського Візового Центру для осіб, які подають документи на Польщу починається виключно за 15 хвилин до часу Вашої реєстрації. Будь ласка, приходьте вчасно.

Шановні Клієнти,інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 27 січня 2020 р.:


ПОРЯДОК ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ
Дізнатися більше...

 
Назад до змісту | Назад до головного меню