Новини і повідомлення - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

Новини і повідомлення

 


04.05.2020

Звертаємо Вашу увагу, що через пандемічні та карантинні заходи COVID-19, які були впроваджені Кабінетом Міністрів України, Пункти прийому візових анкет зачинені до моменту зняття карантинних заходів урядом України.

Люб’язно просимо Клієнтів не відвідувати Пункти прийому візових анкет та зберігати соціальну дистанцію.

Ми розуміємо, що Ви з нетерпінням чекаєте на подачу заяви на отримання візи до Польщі. Посольство Республіки Польща та компанія VFS розуміють Ваші потреби та намагаються надати послуги Вам у максимально зручний спосіб.

Якщо ви вже подали заявку на отримання візи до 16 березня 2020 року, співробітники Пункту прийому візових анкет невдовзі зв’яжуться з Вами щодо статусу Вашої заявки на видачу візи та доставки паспорта через індивідуальний кур'єрський процес. Пункти прийому візових анкет зв’язуються з Клієнтами і Ви незабаром отримаєте дзвінок. Переконайтеся, що Ваш номер телефону, який був зазначений під час подачі заявки, активний та доступний.

Якщо Ви вже раніше здійснили передоплату в Idea або Kredo банку і чекаєте на подачу заяви на отримання візи, VFS спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці організовує спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення», що дозволить Вам зручно подати заяву на візу за посередництвом поштового сервісу. Ми незабаром зв’яжемося з Вами, щоб пояснити кроки, які необхідно дотримуватися, щоб подати Ваші документи. Будь ласка, переконайтеся, що Ваш номер телефону, зазначений під час оплати в банку, активний і доступний. Процес організований за принципом "перша оплата - перша послуга".

Будь ласка, натисніть тут, щоб дізнатись детальний покроковий процес подачі візової заявки через спеціальну «Послугу подачі документів у форматі поштового відправлення» та для короткого огляду даного процесу натисніть тут, щоб завантажити презентацію.

* Спеціальна «Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення» доступна лише для громадян України, які хочуть подати заяву на отримання національної візи до Польщі з метою праці в Польщі. Іноземним громадянам та Клієнтам, які бажають подати заявку на отримання шенгенської візи, доведеться чекати, поки Пункти прийому візових анкет відкриються після закінчення карантинного періоду.

Клієнти, які бажають подати заявку на отримання польської візи та ще не здійснили попередню оплату: VFS Global розглядає всі можливості якнайшвидше розпочати прийом документів, однак, на жаль, через встановлені обмеження COVID-19, це вимагає часу та додаткового тестування. Ми вдячні за Ваше терпіння та розуміння. Ми робимо все можливе, щоб надати Вам готове до використання та безпечне рішення до 15.05.2020 року. Будь ласка, відвідуйте наш веб-сайт регулярно, щоб переконатися, що Ви володієте актуальною інформацією.


20.03.2020

Інформуємо, що у звязку із глобальними заходами щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу) та місцевими урядовими вказівками щодо тимчасово призупинення роботи підприємств, Пункти прийому візових анкет до Польщі будуть тимчасово зачинені до подальшого повідомлення.
Просимо вас уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення роботи ППВА. Щойно ППВА буде відновлено роботу у вас буде можливість отримати паспорт.
Інформуємо, що в якості запобіжного заходу щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 (коронавірусу), починаючи з 16 березня 2020 року до подальшого повідомлення, відділення Кредо банку і, починаючи з 20 березня 2020 року до подальшого повідомлення, відділення Ідея банку будуть зачинені на прийом оплат сервісного збору для здійснення реєстрації до Пунктів прийому візових анкет з метою подачі документів.

Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи відділень банків.

Шановні Клієнти! У зв’язку з тим, що починаючи з 16 березня 2020 року до подальшого повідомлення всі Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі (ППВА) зачинені, просимо вас ознайомитись з інформацією, що стосується Клієнтів, які здійснили оплату сервісного збору з метою отримання реєстрації на подачу документів до ППВА:

якщо оплата сервісного збору була вами здійснена до 12 березня включно і вже є підтверджена вами дата реєстрації до ППВА на подачу документів починаючи з 16 березня і далі, таку реєстрацію буде анульовано, а нову дату подачі вам буде призначено на підставі вже здійсненої вами оплати, щойно ППВА відновлять свою діяльність у повному обсязі;
якщо оплата сервісного збору була здійснена після 13 березня і далі, реєстрації будуть призначені на підставі здійснених вами оплат щойно ППВА відновлять свою діяльність у повному обсязі.
Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно роботи ППВА. Щойно ППВА буде відновлено роботу, з вами зв’яжеться оператор Кол центру і повідомить про нову дату реєстрації до ППВА.


13 березня 2020

Шановні Клієнти, інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 16 березня 2020 р.:
   6 березня 2020

Шановні Клієнти! У зв’язку зі святом Міжнародного жіночого дня 8 березня люб’язно вас інформуємо про графік роботи 9 березня 2020 р.:

   Консульських установ – вихідний день.
   ППВА – вихідний день.
   Кол центр (вхідна та вихідна лінії) – вихідний день.
   Ідея банк та Кредо банк – вихідний день.

Просимо вас звернути увагу, що термін розгляду ваших документів Консульською установою може бути дещо збільшений через святкові та вихідні дні.

   31 січня 2020

Шановні Клієнти, звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 р. вступає в дію новий Шенгенський Кодекс, у зв’язку з чим просимо вас ознайомитись з новими правилами подачі документів на візу Шенген (короткострокова віза на термін перебування в зоні Шенген до 90 днів):

Стосується громадян всіх країн:

   Новий формуляр анкети на візу Шенген. Завантажити бланк анкети – натисніть тут (див. розділ «Візові формуляри»).

   Увага! ППВА не прийматиме візових анкет старого зразка. В ППВА Вам буде запропоновано перезаповнити візову анкету самостійно або скористатися додатковою послугою ППВА заповнення візової анкети працівником ППВА (більше інформації – натисніть тут).

   Подавати документи можна тепер за 6 місяців до запланованої подорожі, але не пізніше ніж за 15 днів до дня подачі документів на візу. Розгляд візової заявки може займати до 45 календарних днів.

   Стосуються громадян всіх країн окрім громадян: України, Російської Федерації, Азербайджану, Албанії, Арменії, Боснії та Герцоговини, Грузії, Македонії, Молдови, Сербії, Чорногорії:
   Оплата консульського збору змінюється з 60 на 80 євро, для дітей від 6 до 12 років – 40 євро.

Оплата консульського збору за подачу візової заявки на національну візу до Польщі для іноземних громадян змінюється з 60 євро на 80 євро. Для громадян України подача візової заявки на національну візу до Польщі залишається безкоштовною.

   31 січня 2020

Збільшення зборів за оформлення віз.

Звертаємо вашу увагу, що з 2 лютого 2020 року вартість консульського збору за оформлення шенгенської візи для однієї людини (короткострокова віза) збільшиться з 60 до 80 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти. Для дітей від 6 до 12 років консульський збір збільшиться до 40 євро або еквівалентно сумі місцевої валюти.

Шановні Клієнти, інформуємо Вас, що вхід до Київського Візового Центру для осіб, які подають документи на Польщу починається виключно за 15 хвилин до часу Вашої реєстрації. Будь ласка, приходьте вчасно.

Шановні Клієнти,інформуємо вас щодо перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 27 січня 2020 р.:


ПОРЯДОК ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ
Дізнатися більше...

 
Назад до змісту | Назад до головного меню