Порядок подачі документів - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

Порядок подачі документів

Все про візи > Шенген віза > Необхідні документи

Порядок подачі документів

Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет: Перед подачею документів Вам необхідно попередньо записатися. Призначити дату подачі документів можливо здійснивши онлайн реєстрацію, або зателефонувавши до нашого кол-центру. Інформація про деталі процедури запису на нашому сайті допоможе Вам у цьому.

Крок 3
Подайте документи до Пункту Прийому Візових Анкет: З`явіться до Пункту Прийому Візових Анкет в призначений день та час подачі документів та подайте заповнену анкету і необхідні супровідні документи згідно мети поїздки.

Крок 4
Оплатіть необхідну суму: Працівник надасть Вам квитанцію, яку Вам необхідно сплатити в касі: візовий збір оплачується готівкою у євро або в гривнях, сервісний збір – готівкою у гривнях. Вам надається квитанція на оплату всіх платежів, що були здійснені у Пункті Прийому Візових Анкет.

Назад до змісту | Назад до головного меню